Пропав 28-річний інспектор митного поста Володимир Марченко. Допоможіть знайти

Пропав 28-річний інспектор митного поста Володимир Марченко. Допоможіть знайти
  • Батько однорічної дитини Володимир Марченко з Могилів-Подільського Вінницької області ще в п’ятницю, 11 серпня 2017 року, вибіг на ранкову пробіжку.
  • Досі чоловік не повернувся та про його місцезнаходження нічого не відомо.

Могилів-Подільським відділом поліції встановлюється місцезнаходження безвісті зниклого 28-річного Володимира Марченка. Житель Могилів-Подільського працює старшим держінспектором  митного поста "Дністер" Вінницької митниці ДФС. 

В п’ятницю, 11 серпня 2017 року, близько восьмої години він вийшов з дому на ранкову пробіжку в напрямку стадіону "Олімп" та до цього часу не повернувся. Місце його знаходження залишається невідомим. Перевіряються всі можливі версії.

Володимир Марченко одружений та має однорічну дитину.

На момент зникнення  був одягнутий: чорна футболка "Адідас", темнозелені шорти кольору хакі, коричневі кросівки "New Balance". При собі не мав ні телефона, ні гаманця, ні кредитних карток.

Кому що небуть відомо прохання звернутися до відділу поліції або зателефонувати за номером 102.

Нагадаємо, інспектор вiддiлу ліцензування алкогольних напоїв Вінницької податкової 34-річна Валентина Павелко зникла з місця роботи в травні 2017 року. Родичі звернулись до редакції «20 хвилин» за допомогою в пошуках. Тисяча репостів та як результат – вінничанка знайшлася.

Варто зазначити, що завдяки нашим читачам знайшлася і  дві 14-річні вінничанки.

Тож, звертаємось до читачів і зараз. Робіть репости та будемо надіятися на краще.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • иван юрьевич
    Вчора  13 числа він спригнув з жилої багато поверхівки в Могилів-Подільскому...
    Poberezhny Nikolya reply иван юрьевич
    Откуда инфа, статья есть? если есть прошу кинуть Линк. Заранее спасибо.
    иван юрьевич reply Poberezhny Nikolya
    Ссылки нету просто я сам родом из этого города друзья рассказали.....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:20 Маршрутки аж по 30 гривень? У Вінниці винесли на обговорення нові тарифи 12:20 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 12:08 Рятувальники знімали тіло з дротів: у Калинівці загинув 82-річний чоловік photo_camera 11:03 Чотири човни та десятки сіток вилучили у браконьєрів на Вінниччині Від читача 11:15 Банківська картка - це відповідальність: як злочинці використовують дропів 10:23 Дві важливі транспортні зміни у Вінниці: де перекрили рух і як об’їхати 10:13 Де у Вінниці 10 червня не буде світла: перелік адрес 10:00 Family Place у Вінниці: твоє улюблене місце смаку, затишку та швидкої доставки (Новини компаній) 09:11 Понад рік вважався зниклим безвісти: Вінниця прощається із захисником Валентином Свергуном 08:14 Вітаємо Ілону та Захара. Історія, заборони та прикмети 10 червня 21:01 Безкоштовні майстер-класи, ігри та конкурси: що підготували бібліотеки Вінниці на літо photo_camera 20:03 Вінничани вибороли 15 медалей на чемпіонаті України з універсального бою photo_camera 19:47 У Вінниці будують «хмарочоси», але пожежна техніка дістає лише до 14-го поверху. Чи є це проблемою? photo_camera 19:05 Квести, екскурсії та майстер-класи: у «Гармонії» розпочався літній табір для дітей 18:30 Через два дні після випуску — на роботу за фахом у МХП: історія Вікторії Ганаги (Новини компаній) 18:22 Скандал на НМТ у Вінниці: чи дозволили випускниці ліцею №22 перескласти іспит після технічного збою play_circle_filled photo_camera 18:10 У лікарні імені Ющенка збиратимуть кошти для українських захисників photo_camera 17:31 Вода зі стелі та затоплений коридор: що відомо про потоп у гуртожитку ВНТУ? play_circle_filled photo_camera 17:31 Бійці Сил спецоперацій «взяли» висоту-223: що робили військові на телевежі у Вінниці? 17:13 Орден «За мужність» отримав сапер 120-ї бригади Іван Ковчук photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up