Ревізор вінницької податкової Валентина Павелко знайшлася… в шоковому стані

Ревізор вінницької податкової Валентина Павелко знайшлася… в шоковому стані
  • Інспектор вiддiлу ліцензування алкогольних напоїв Вінницької податкової 34-річна Валентина Павелко зникла з місця роботи в четвер, 3 травня 2017 року.
  • Родичі звернулись до редакції «20 хвилин» за допомогою в пошуках.
  • Тисяча репостів та як результат – вінничанка знайшлася.
  • Про деталі щасливого повернення та де була Валентина, читайте далі

Вінничанка 34-річна Валентина Павелко, яка зникла в четвер, 3 травня, знайшлась.

- На роботі склалися певні обставини, сестра в результаті сильно перенервувала. Я не можу розказати подробиці. Бо в нас немає доказів. Але проблеми тривали ще від початку року. До, того ж вдома теж важка ситуація. Адже Валентина доглядає за хворою матір’ю. Вона пішла з робочого місця нібито у справах. Через певні обставини не повідомила нікого з рідних про свою відсутність, бо не хотіла, щоб в них були проблеми,- розказує журналістці «20 хвилин» брат Валерій.

Вчора, 5 травня 2017 року, Валентина знайшлась. Брат каже, що вона переховувалась за власної волі. Її ніхто не викрадав.

Валерій розказав, що зараз вона відпочиває вдома. За його словами, вона дала пояснення в поліції та прийняла рішення звільнитись з роботи. Родина шукає кваліфікованого психолога, щоб поговорив з Валентиною  

- Хочу подякувати всім, хто долучився до пошуків сестри. Коли прийшла біда, ми навіть не сподівались, що так багато людей підключиться до пошуків. Дуже дякую читачам «20 хвилин» за репости та правоохоронцям за злагоджену роботу, - зазначає брат Валентини Павелко.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Повне відновлення кровотоку після інсульту: в «Пироговці» провели надскладну операцію photo_camera 20:32 Які психічні розлади можуть бути підставою для виключення з військового обліку? Пояснює адвокат 20:04 Під час перевірки АЗС у Вінниці виявили недоліки 19:05 Фатальна чарка. На Томашпільщині чоловік до смерті забив 33-річного односельця Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 18:18 Чи вистачає середньої зарплати на повноцінне життя у Вінниці? Ми порахували 18:04 «Бізнес» на інвалідності: поліція затримала спільника родини лікарів, що торгувала довідками photo_camera 17:10 Справа про 40 «забутих» мільйонів: подружжя депутатів постане перед судом 16:12 На Дністрі затримали трьох чоловіків, які намагалися перетнути кордон на човні play_circle_filled 16:06 Ціни на пальне полізли вгору: яка зараз вартість на АЗС та що прогнозують експерти 16:02 П'ять бригад у Вінниці латають найбільш розбиті ділянки доріг photo_camera 15:19 Вперше за 30 років на полярній станції керуватиме жінка, і вона — вінничанка photo_camera 14:21 На підприємстві у Вінниці ледь не сталася велика пожежа через інвертор photo_camera 14:20 Чотири роки без дому: що насправді означає “дім” для дітей війни (Пресслужба МБФ «Без Коронів») 13:35 Залізне пекло на передовій: ворог намагається випалити нашу оборону дронами photo_camera 12:57 Сьогодні у Veteran Hub ветеранів вчитимуть, як виграти грант на власний бізнес 12:40 У Вінниці вперше відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України з ампфутболу (соціальна реклама) 12:24 Барцьосю дозволили забудову ВПЗ. На початку тут буде 12 багатоповерхівок 12:06 Камери відеоспостереження «здали» жінку, яка вкрала у пенсіонерки сумку з доларами 11:06 Зіткнення легковика з вантажівкою біля Сокиринців: водій загинув на місці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up