Призначили тимчасового керівника поліції Вінницькій області

Призначили тимчасового керівника поліції Вінницькій області
Виконання обов'язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області тимчасово покладено на Юрія Педоса.

Про це інформують у відділі комунікації Національної поліції України.

Зараз Юрій Педос є першим заступником начальника поліції Вінницькій області. За інформацією відомства, в грудні 2015 року він пройшов атестацію в ряди Національної поліції України.

Юрій Педос народився 12 травня 1981 року у Вінниці. Навчався в Харківському національному університеті внутрішніх справ. В органах внутрішніх справ працює з 2003 року. Свою кар’єру почав з посади слідчого Ленінського відділу міліції Вінницького міського відділу.

Нагадаємо, що вчора, 14 березня,  глава поліції Вінницькій області Антон Шевцов був відсторонений від виконання службових обов'язків на час проведення розслідування.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Анонім
    Я обещал отвезти его на 9 мая в Минск на его Родину, - насколько я понял он Бацьке намылился на службу - скатертью дорога
  • Анонім
    Вот подфартило Юрию - пусть Гайде могорыч выставит. Гайда лучшая
  • Анонім
    Разве Шевцов не главній мусор города, которій приешл место покойного Куцого?
    Анонім reply Анонім
    "Ушел сам. Потому что не согласен с системой, где нужна красивая картинка для СМИ, а не результат. Именно этой картинке мы обязаны тому развалу и бардаку, который творится в стране.



    Я привык работать, а не позировать перед камерами и ублажать криминальных элементов псевдопатриотов, называющих себя активистами. Я привык пресекать выдачу разрешений на оружие людям, которые захватывали государственные здания и кидали в них коктейли Молотова.



    Про видео. Я горжусь своим дедом Шевцовым Максимом Матвеевичем. Он для меня был и есть пример мужества и самоотдачи. В нынешнее время принято скептически относиться к подобным проявлениям, а любое действие стало политизированным. Но иногда любить свою семью и своих предков - это просто любить, оказывая им поддержку, разделяя радость и горе. Мой дед воевал в Красной Армии. Мне интересно, а разве ваши деды в другой воевали? У нас нет морального права осуждать наших предков, особенной в той страшной войне.



    Нынешние обстоятельства в нашей стране требуют гибкости, а не прямолинейной работы. Я всего-то привык бороться с криминалом и отбросами, а не задумываться над политической основой своих действий. Это основная причина моего увольнения.



    Жаль Дед уже не может больше ходить на парад, болен. Я обещал отвезти его на 9 мая в Минск на его Родину, - написав Шевцов на сторінці у "Фейсбук".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
23:30 Мама мріє забрати тіло сина з Маріуполя: фільм «Христос» створили з кадрів з телефону морпіха 21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень 11:06 Ображав і принижував колишню дружину на очах дітей: що вирішив суд 10:50 Вузлувата фіброміома матки: що варто знати кожній жінці (Новини компаній) 10:30 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 10:09 «Якщо дитина не ходить до школи чи садка — повідомлять у поліцію». Нові зміни від уряду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up