Пожежа на Цегельному: через замикання евакуювали 30 мешканців багатоперхівки

Пожежа на Цегельному: через замикання евакуювали 30 мешканців багатоперхівки

У Вінниці рятувальники евакуювали мешканців багатоквартирного будинку. Подробиці читайте далі.

Вчора, 22 січня 2019 року, о 16:26 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що на провулку Цегельний в м.Вінниці сильне задимлення у під’їзді. Про це повідомляє прес-центр вінницьких рятувальників.

На виклик виїхали п’ятеро пожежників на одній спецмашині.

— Бійці ДСНС з'ясували, що горить електрощитова. О 16:39 пожежу локалізували за допомогою пінного вогнегасника. Під час гасіння пожежі вогнеборці евакуювали 30 людей, — розказують у відомстві.

Відео дня

За інформацією рятувальників, ймовірна причина пожежі - коротке замикання електрощитової.

Нагадаємо, у Сутисках вибухнув газовий балон. Постраждалого рятують у лікарні Пирогова.

Читайте також:

Масштабна пожежа на Стрілецькій: 16 рятувальників гасили шість сараїв

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Хімічно-пінні вогнегасники
    Призначені для гасіння легкозаймистих та горючих рідин і твердих горючих матеріалів. Їх заборонено використовувати для гасіння:
    – лужних металів (натрій, калій), оскільки вони, взаємодіючи з водою, виділяють водень, який посилює горіння;
    – спиртів, тому що від їх дії відбувається швидке розчинення плівок піни та її руйнування;
    – електроустановок під напругою, адже до складу піни входить вода.
    Не розумію це перемога чи зрада?
    Спочатку щитова згоріла, а потім її залили піною? так?
    Я думаю що після такої допомоги світла не буде ще довго.
    Мешканцям потрібно дякувати вогнеборцям?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Відновлюють дерева, знищені негодою та вандалами у Вінниці 20:08 До рідної Софіївки на щиті повернувся старший сержант Іван Степула 19:03 Може бути гучно. Вінничан попереджають про роботи на кар'єрі play_circle_filled 18:45 «Почерк Артинова, але автор невідомий»: у Корделівці є вежа, схожа на вінницьку Від читача 14:34 🙏🙏🙏Допоможіть зібрати кошти на лікування мами!!!! 18:14 Осіннє диво Вінниччини: грибниця сфотографувала рідкісний бірюзовий гриб photo_camera 17:40 Для двох садочків збудували сучасне укриття. Скільки витратили і де ще будують? 17:09 Колишній солдат ЗСУ сяде на 15 років. За що судили чоловіка? 17:01 Готують друковане видання про вболівальників «Ниви», які загинули під час війни 16:41 Дівчата попросили поїсти, а забрали 10 000 гривень, 500 доларів та золоті прикраси photo_camera 16:32 Чоловік заплатить 945 гривень штрафу і судового збору за погрози ексдружині 16:31 Хто заробляє мільйони на блекаутах? Топ постачальників джерел безперебійного живлення на Вінниччині 16:06 Онлайн-«крамниця» з психотропами: поліція накрила наркомережу у Вінниці photo_camera 15:18 Ладижин повернув собі 155 гектарів водосховища 15:15 В Україні бракує вакцин проти грипу. У Вінниці запас вичерпався за три тижні 15:09 Дитячі пустощі, палаюче кафе й авто: сталося шість пожеж за добу на Вінниччині photo_camera 14:17 Вінницькі медичні центри закликають пройти обстеження молочних залоз та дарують знижки (партнерський проєкт) 14:04 Хочеш кращий транспорт? У Вінниці до 1 листопада триває важливе опитування 13:13 Перформанс на Пирогова: чоловік кидався на машини та сів посеред дороги play_circle_filled 13:05 Команда Стрижавки виграла Кубок області серед ветеранів волейболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up