Платити за проїзд е-квитком будемо з 2019 року

Платити за проїзд е-квитком будемо з 2019 року
  • На сесії міськради, 21 грудня, міський голова Сергій Моргунов розказав, що з наступного року почнеться масштабне впровадження е-квитка у громадському транспорті.
  • Заплановано, що валідаторами обладнають 580 одиниць муніципального транспорту. А далі таке обладнання з`явиться і у маршрутках.

Мер Вінниці Сергій Моргунов прозвітував за роботу влади у 2018 році та розказав про плани на 2019 рік. Зокрема, він повідомив, що з наступного року почнеться втілення е-квитка в транспорті. Тобто, за проїзд можна буде оплачувати без готівки — банківськими картками, карткою вінничанина та смартфоном через NFC-чіп.

— У майже 580 одиницях транспорту поставлять валідатори, 550 пунктів почнуть продаж та видачу муніципальних карток, на 50 зупинках поставимо електронні табло з актуальним розкладом транспорту. До кінця 2019 року ми плануємо обладнати цією системою увесь муніципальний транспорт. А далі — продовжимо і у приватних перевізників, — сказав Моргунов.

Раніше повідомляли, що повноцінно система запрацює з літа 2019 року.

Незабаром на сайті «20хвилин» буде опубліковано розгорнутий матеріал про електронний квиток: про видачу муніципальних карток, про валідатори і про те, як це працюватиме і які можуть бути проблеми з е-квитком у Вінниці.

Читайте також:

Майже 70% бюджету Вінниці у 2019 році витратять на освіту, медицину та соцзахист

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Oxana Leonova
    Мне выгодно проездной покупать и как с поездным будет???
  • Vita Savich
    А як буде з пільговою категорією населення і дітьми-школярами?
  • З.А.Глядач
    "далі таке обладнання з`явиться і у маршрутках"

    Так-так,"з'явиться". Та маршрутник швидше повіситься,ніж відмовиться від готівкового розрахунку.
  • Крістіна Мокружицька
    А коли  дитина їде?
    А як оплачувати не міським жителям?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Безбар’єрний простір облаштували у модульному містечку на Вінниччині photo_camera 20:11 Якщо вас вкусив собака на Немирівському шосе — негайно зверніться до лікаря photo_camera 19:05 Соборна, 58: історія, таємниці та цікаві факти прибуткового будинку купця Бродського photo_camera 18:18 На 14 годин закриють проїзд на частині Театральної Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 17:07 Солодкий травень: зібрали полуничні десерти за рецептами Олени Павлової 16:06 Для юних акробатів у Вінниці відкрили сучасний тренувальний простір photo_camera 15:05 Токсичний врожай: як правильно використовувати добрива на городі без шкоди для здоров'я 14:48 Пенсіонерка потрапила під колеса авто у Могилів-Подільському 14:19 Елітні авто, гектари землі та втеча до Польщі: нові деталі справи експосадовця з Іванова play_circle_filled 14:02 Для електросамокатів готують нові правила руху. Що зміниться у Вінниці? 13:56 Дощі та грози накриють Вінниччину. Коли чекати перші опади? 13:13 Росія втратила літак, ППО та тисячі дронів за добу photo_camera 12:17 Ведуча Іванна Онуфрійчук показала, як з двома сестрами з'їздила до рідного села на Вінниччині photo_camera 11:06 Старі садиби, дуб XVIII століття і тиша: вінничан кличуть на екскурсію П’ятничанами 11:04 Несправний акумулятор велосипеда спричинив пожежу у Вінниці 10:09 Бойовий медик і морпіх з Вінниччини повернулися з ворожого полону photo_camera 09:23 Донорське серце з Вінниччини врятувало 16-річного хлопця photo_camera 08:36 Сьогодні вітаємо Аркадія та Федора. Історія, заборони та прикмети 16 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up