Опалювальний сезон 2020: тепло уже в понад 600 будинках

Опалювальний сезон 2020: тепло уже в понад 600 будинках
  • У Вінниці 19 жовтня стартував опалювальний сезон для населення. Підключити до послуги уже встигли 611 будинків.

Про це у фейсбук пише «Вінницяміськтеплоенерго».

— Станом на 8.45 теплоносій вже подано на 552 будинки з 1223-х будинків житлового фонду, на які «Вінницяміськтеплоенерго» загалом надає послугу з централізованого опалення, — йдеться у повідомленні. — Подача теплоносія на будинки відбувається поступово.

О 14.20 20 жовтня «Вінницяміськтеплоенерго» оновило інформацію та вказало, що вже подало послугу з централізованого опалення на 611 будинків.

У підприємстві додають, що під час пуску теплоносія йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви. Зазначають, що це у межах норми та просять вінничан повідомлять про пориви.

— Звертаємо увагу споживачів, якщо ви помічаєте аварії на тепломережах, пориви у системах централізованого опалення чи гарячого водопостачання просимо негайно повідомляти в диспетчерську нашого підприємства, яка працює цілодобово, за номером за телефоном: 43-34-95, — додають у «Вінницяміськтеплоенерго».

Опитування

У вас уже тепло в оселі?

Довідка

Дивіться наступне відео, де зібрані прості поради, щодо способів економії природного газу у квартирі та багатоквартирному будинку: що краще — електричний бойлер чи проточна газова колонка? Яку економію дає програматор, встановлений на газовий котел? Як зменшити споживання газу у приватному будинку? Також дивіться поради, щодо вибору газового лічильника:

 

Читайте також:

Шість будинків без гарячої води. Три з них до 30 жовтня, одна — з минулого року

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 19 жовтня, які ви могли пропустити

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Tamila Tamila
    Достали ваші пориви ,що  ви робите влітку ,щоб їх не було
  • Сергій Поліщук
    Пориви!? А пориви до чого можуть виникати у споживачів? Треба ж бути насторожі...
  • Анатолий Бусурин
    Думаю , что ещё холодная, а это уже прорвало ее
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Орден посмертно. Батьки 20-річного Героя Богдана Кулака отримали державну нагороду photo_camera 20:04 Розпочни 2026 рік зі спорту. Стартувала реєстрація на новорічний забіг Vinnytsia New Year Run 19:25 «Думаю про сім’ю — і рухаюся вперед»: ветеран після протезування сів за кермо та зайнявся боротьбою на татамі photo_camera 19:12 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 18:37 Незрячі вінничани влаштували концерт для школярів та розповіли про своє життя photo_camera 18:31 «Заберу з пологового»: як вінничанки долучилися до флешмобу, що об’єднав жінок по всій Україні play_circle_filled 18:21 Без обговорень. Провели слухання бюджету та програми розвитку Вінниці на 2026 рік 18:01 Самозатухання пожежі не врятувало: у селі Жмеринського району загинула пенсіонерка 17:25 У селі Соколинці спіймали браконьєра: 13 раків потягнули на 43 тисячі збитків photo_camera 16:17 Затримали ділка, який хотів відправити гранатомет поштою photo_camera 15:11 На Соборній Lincoln збив жінку, яка йшла по «зебрі». Потерпіла у лікарні play_circle_filled 14:16 Пожежа в багатоповерхівці на Магістратській: загорілася кімната через піч photo_camera 13:50 Де у Вінниці взяти напрокат карнавальний костюм? (партнерський проєкт) 13:13 Ворог б’є керованими бомбами й дронами: ситуація на фронті загострюється photo_camera 12:07 Витік мазуту у Південний Буг: слідчі провели обшуки, відібрали зразки води та ґрунту photo_camera 11:45 На майдані Небесної Сотні активно ведуться ремонтні роботи: що змінюють? photo_camera 11:25 У Вінниці для дітей відчинила двері Вітальня Святого Миколая 11:06 У Вінниці фінішує наймасовіший турнір з футболу серед юнацьких команд 10:40 Сьогодні вранці туман, але попереду аномальне грудневе потепління до +11°
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up