Одинадцять адрес без опалення, ще три — без гарячої води

Одинадцять адрес без опалення, ще три — без гарячої води
  • На мережі постійно стаються пориви. Щодня вінничан повідомляють про відключення через ремонтні роботи.
  • Нині без гарячої води та опалення 14 будинків. Перевірте, чи є ви у списку.

Через пориви опалення немає за адресами:

  • вулиця М. Литвиненко-Вольгемут, 19, 21, 23, 25, 27, 40, 42, 42а, 44, 54, 56.

Гаряча вода відсутня:                                              

  • вулиця М. Литвиненко-Вольгемут, 24, 30, 32

—  Якщо у Вашому будинку є проблеми з подачею послуг  з централізованого опалення або централізованого гарячого водопостачання, але Вашої адреси у вищезазначеному переліку немає,  необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (житлово-експлуатаційних об’єднань чи голів правлінь ОСББ), — зазначають у Вінницяміськтеплоенерго. — Адже в будинках можуть бути проблеми з послугами у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі, за які відповідають саме управляючі компанії /житлово-експлуатаційні об’єднання/ правління ОСББ.

Опитування

Чи відсутня у вас якась послуга?

Довідка

Корисна інформація про способи нагріву води:

  • Гріти воду для купання на газовій плиті економніше, ніж за допомогою електрочайника.
  • Електрочайник дозволяє швидко закип’ятити воду, а електрики споживає менше, ніж більшість моделей електроплит.
  • Кип’ятильник гріє воду дуже повільно, але зате такий пристрій коштує зовсім недорого, та й електроенергії тягне буквально крихти.

 

Читайте також:

Яма посеред дороги. На розі Космонавтів-Хмельницьке шосе ремонтують водогін

У жовтні видали зарплату $392. Як зросли заробітки в області та хто по скільки отримує?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:01 Сьогодні вітаємо Марію та книголюбів. Історія, заборони та прикмети 9 серпня 22:11 Мотоцикл зіткнувся з маршруткою на Магістратській 21:58 Збив копа, трощив авто й тікав під пострілами: у Вінниці затримали п’яного СЗЧшника 21:01 На ставку біля Сологубівки масово розквітли рожеві лотоси. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 20:00 Їдете на море? На пляжі в Україні жінку вкусив отруйний каракурт photo_camera 19:02 Портулак на городі? Вінничанка радить не викидати його, а приготувати соус play_circle_filled 18:13 На Вінниччині вже 21 загиблий на воді від початку літа play_circle_filled 17:36 Ядерний щит із центром у Вінниці: як працювала 43-тя ракетна армія play_circle_filled photo_camera 17:06 Робот-динозавр гуляє Подільським зоопарком і фотографується з відвідувачами play_circle_filled 16:08 Понад 3 000 000 гривень зникли з рахунків держпідприємства. Підозрюють бухгалтерку 15:14 Європейський тріумф вінницьких сумоїстів: привезли з Кубка Європи чотири золоті нагороди 15:02 Негода наробила лиха в Очиткові — зірвані дахи, повалені дерева і знеструмлені вулиці photo_camera 14:24 Вінницька «однушка» дорожча за одеську: що коїться з ринком нерухомості photo_camera 14:08 Перші трамваї Tram 2000 із Цюриха вже у Вінниці. Коли вони вийдуть на маршрути? photo_camera 14:06 Спека повернеться, але ненадовго: якою буде погода на Вінниччині photo_camera 13:47 Віра Бережок із вінницького дитсадка — серед 25 найкращих педагогів дошкілля 13:34 У Тульчині чоловік порізав ножем знайомого під час сварки 13:01 0,87 проміле і смертельна ДТП — 17-річного водія взяли під варту 12:36 Нічна гроза наробила біди на Вінниччині photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up