На Сабарівському кладовищі поховали жінку, яка померла від коронавірусу

На Сабарівському кладовищі поховали жінку, яка померла від коронавірусу
  • Вночі 3 травня від коронавірусу померла 66-річна вінничанка. Хвора мала важкі ускладнення.
  • Наступного дня, 4 травня, її поховали на Сабарівському кладовищі.
  • Ми запитали у власника ритуальної фірми, яка займалась похованням, як все було.

Ми зв'язалися телефоном з очільником фірми «Реквієм» Михайлом Паньківим. Він нам розповів, що це уже друге таке поховання. Зазначив, що його співробітники були в спецодязі та використовували засоби дезинфекції.

У рекомендаціях МОЗ вказано, що тіло померлих від коронавірусу має бути у спеціальному герметичному пакеті, а труна має бути закритою. Паньків каже, що його фірма дотримується усіх рекомендації. Не виключення і поховання вінничанки на Сабарівському кладовищі 4 травня.

— Місце на кладовищі спеціальне відведене. Було проводжаючих два чоловіки, — каже Паньків.

Ми запитали, чим вартість такого поховання відрізняється від звичайного.

— Нічим. І так люди в горе потрапили. Спекулювати на цьому не будемо. Ми звикли до такої небезпечної праці. В нас налагоджена робота, маємо спеціальні засоби захисту, і для нас це не є чимось складним, — прокоментував керівник «Реквієм».

Вінничанка, нагадаємо, померла 3 травня від ускладнень, які спричинив коронавірус.

— Вона перебувала на лікуванні у вінницькій міській лікарні №1. Хвора мала важкі ускладнення. Коронавірусна інфекція у неї була підтверджена ще 30 числа, —  розповів нам про померлу головний епідеміолог Вінниччини Степан Томин.

Загалом на Вінниччині зафіксовано уже п'ять смертей від недуги:

Державна статистика звітувала стосовно причин смертності українців загалом та вінничан, зокрема. Дала дані лише за перші два місяці 2020 року, коли ми не знали, що таке коронавірус, і не чули про карантин. Мова про хвороби, які нікуди не ділись і як завжди забирають життя.

Лідируючі позиції за смертністю тримають хвороби систем кровообігу, вони за січень-лютий забрали життя майже 70 тисяч людей. Далі «топові» місця посідають онкозахворювання, через які померло майже 14 тисяч, та хвороби органів дихання — які забрали майже дві з половиною тисячі людей. 

Ми склали інфографіку, де детально розписали, які хвороби стали смертельними: Не вірусом єдиним. Від чого ми помираємо, не рахуючи COVID-19.

 

Читайте також:

В області за добу виявили 18 нових випадків COVID-19: дані по Вінниці та районах

В Україні понад 13 тисяч випадків коронавірусної хвороби (НАЖИВО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (32)
  • Тетяна
    Зазвичай, нашим "журналюгам" не вистачає екшену, пишуть некоректні речі.
    Уявіть, в Іспаніі або в Італіі ,таку статтю -сором.
    Пані Лєхова, якщо немає сюжету, то його немає..... Просто писарчуки....
  • Руслана Кравченко
    Та невже ? 🤭 Всіх інших здоровими поховали😱
  • Алла Троян
    А бетоном не заливали? Долбо...би.
  • Юля
    Дайте будь-ласка нормальну відповідь??
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінничанам повернуть до 40 тисяч за купівлю акумуляторів 20:20 На Донеччині втратив зір і руку. Як ветеран війни Максим Губань вчиться користуватися біопротезом play_circle_filled photo_camera 20:13 Вареники в однострої: як вінницька етнографиня вчила військових святкувати Колодія play_circle_filled photo_camera 19:28 Гранти для бізнесу від 100 тисяч: у Вінниці запрацював Сервіс податкової підтримки play_circle_filled Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 19:04 Операції у прямому ефірі: у Вінниці зібралися найкращі кардіологи України 18:03 Світла не було по 20 годин, а рахунки — космічні. Що відбувається з платіжками за електроенергію? 17:56 Один втік, другого обміняли: як «беркутівці» не потрапили у в'язницю за вбивства вінничан на Майдані 17:12 Мільйон за неякісний асфальт. У Хмільницькому районі судитимуть дорожників 16:37 Вінницю чекають погодні «гойдалки» з лютим морозом та дощем 16:18 390 робочих місць і понад мільярд гривень інвестицій. У Жмеринці з’явиться індустріальний парк 15:40 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 15:08 На Вінниччині модернізують пункт пропуску «Бронниця» photo_camera 14:14 Майже по 200 тисяч за дрон. У Вінниці замовили партію безпілотників із тепловізорами 13:47 Наркотики за крипту: у Вінниці накрили бізнес з майном на шість мільйонів play_circle_filled photo_camera 13:05 Смертельна троща вантажівок MAN та DAF біля Тучі: 48-річний водій помер у лікарні 12:16 Прокурори відвоювали у фермерів шість гектарів нацпарку, які ті засівали 11 років photo_camera 11:05 Смертельна пожежа у Студениці. Чоловік загинув у власному домі через куріння photo_camera 10:11 У селі на Оратівщині жінка отруїлася чадним газом 10:00 Йому лише 9: історія Івана, який чекає брата і мріє про мир (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up