Ще дві смерті від коронавірусу: скільки років було померлим і звідки вони?

Ще дві смерті від коронавірусу: скільки років було померлим і звідки вони?
  • Минулої доби повідомили про першу смерть від коронавірусу у Вінницькій області.
  • Сьогодні, 21 квітня, кількість смертей зросла — померло три людини.
  • Усі троє лікувалися у Вінниці. Двоє з них із Калинівки, третя людина з Козятинського району.

— Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 30 осіб, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень, — йдеться у повідомленні «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України».

Станом на 11.00 годин 21 квітня 2020 року на території Вінницької області зареєстровано 548 підозр на COVID-19. У 338 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 25 дітей.

В області, нагадаємо, першу смерть від COVID-19 зафіксували 20 квітня. Це жінка, яка була у важкому стані.

Також ми намагалися зв'язатися з епідеміологом Степаном Томиним та дізнатися додаткову інформацію про нові смертельні випадки. Томин не відповідає на телефонні дзвінки.

Тим часом, про померлих розповів Владислав Скальський. Каже, що їх стан був важкий та врятувати медикам їх життя не вдалося.

— Летальних випадки 3: двоє з яких – знаходились в Міській клінічній лікарні № 1, 79 років та 60 років, обидві жінки з Калинівки, та одна пацієнтка 52 роки, у Вінницькій Центральній районній клінічній лікарні (з Козятинського району), — зазначив Скальський.

З наших джерел стало відомо, що померла жителька села Збараж Козятинського району.

Наразі лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

  • місто Вінниця - 142,
  • Калинівський район - 68,
  • Вінницький, Тростянецький райони  – по 16,
  • Погребищенький район – 12,
  • Гайсинський район - 11,
  • Козятинський район – 9,
  • Барський район - 7,
  • Жмеринський, Немирівський райони – по 6,
  • Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський райони - по 5,
  • Літинський, Липовецький, Муровано-Куриловецький райони – по 4,
  • Оратівський, Томашпільський, Чернівецький райони – по 3,
  • Іллінецький, Крижопільський, Могилів-Подільський, Тиврівський райони – по 2,
  • місто Ладижин один випадок.

Тим часом, за даними МОЗ, станом на 9.00 сьогоднішнього дня, 21 квітня, в Україні 6125 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 161 летальних. За добу було зафіксовано 415 нових випадків.

 

Читайте також:

Дані про COVID-19 на 21 квітня: кількість хворих перевалила уже за понад шість тисяч (НАЖИВО)

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (72)
  • Марія Чайковська
    А що у нас люди,більше не вмирають від інших хвороб,крім короновірусу,повний бред,кому це потрібна така статистика про смертність,уже охроніло читати одне і те саме.
  • Олег Степанчак
    не поширюйте брехню . це така сама брехня як про смерть братів від видуманої  корони
  • Наталія Москаленко
    Досить сіяти паніку і страх. Як вся ця статистика малюється, всі вже добре знають.
  • Анюта жемчужина
    хтoсь знае цих людей?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Вінниці пацієнту з пухлиною підшлункової провели два втручання за одну анестезію 19:47 Сезон укусів. Як діяти, якщо вас вкусила комаха, та коли варто негайно дзвонити у «швидку» 19:19 Водомати, поштомати та каси без касирів: як технології непомітно змінили життя вінничан photo_camera 18:44 Культурні цінності, які намагалися незаконно вивезти за кордон, поповнили музеї Вінниці photo_camera Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 18:08 Власний досвід підказав ідею: жінка пропонує підвозити військових та їхніх рідних до вокзалу 17:15 Чотирилапий перегрів: як захистити домашніх улюбленців від літньої спеки 17:06 Судитимуть держреєстратора, який оформив 11 земельних ділянок за недійсними документами 16:05 Ліфти, нові павільйони та 1,2 мільйона на проєкт. Чому підземний перехід біля «Урожаю» досі не ремонтують? play_circle_filled 15:06 Продавав автівки, ввезені для ЗСУ. На Миколаївщині затримали 25-річного вінничанина 14:50 Скарбниця мудрості та кольори майбутнього: як Вінницька бібліотека і фонд «Без кордонів» об’єдналися заради дітей (соціальна реклама) 14:35 Забудовника в Якушинецькій громаді через суд зобов'язали сплатити 2,8 млн грн пайової участі 14:05 Від 26 до 77 тисяч гривень. Кому у Вінниці підвищили зарплати найбільше та скільки тепер платять роботодавці 12:57 Пішов на риболовлю і не повернувся. У Липовецькій громаді в ставку загинув 49-річний чоловік 12:14 На Вінниччині 110 випускників отримали 200 балів на НМТ, ще дев'ятеро — одразу з двох предметів 11:04 Воював у лавах батальйону «днр» проти ЗСУ — у Вінниці чоловіка засудили до 15 років ув'язнення 10:05 З початку року вода забрала 25 життів. Рятувальники нагадали правила безпеки на воді 09:34 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 3 липня не буде води та світла 09:10 Ґвалтував дівчину та знімав на відео: на Вінниччині перед судом постане 54-річний чоловік 09:00 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up