На прибудинкових територіях висадять тисячу лип, кленів та каштанів

На прибудинкових територіях висадять тисячу  лип, кленів та каштанів

У Вінниці розпочинаєте озеленення прибудинкових територій. Загалом цієї осені там планують висадити близько 1000 дерев. 

На прибудинкових територіях висаджують липи, клени та каштани. Перші саджанці з’явились у дворах будинків по вулиці Космонавтів. За день планують садити близько 25 дерев.

— Робимо це на тих територіях, де ми в цьому та в минулому роках виконували роботи по видаленню аварійних дерев. Ці саджанці уже мають гарну крону і гарно приживаються, — зазначив начальник відділу поточного утримання будинків та прибудинкових територій департаменту житлового господарства Павло Кедись.  

До такої ініціативи запрошують і вінничан. Місцеві жителі можуть самостійно висаджують молоді саджанці.

Читайте також:

До Вінниці із Запоріжжя привезуть 1000 саджанців дерев

Моторошна знахідка: у Жмеринському районі невідомі розвішали на дереві старі ляльки

Замостянська-2 стає вулицею кленів. Їх посадять аж 162!

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • оля
    супер
  • Nord Kirsten
    а для этого предварительно молодые деревья диаметром 20-30 см срезают, чтобы закупить новые
    Орест Лютий reply Nord Kirsten
    Саме так і було, приїхали спиляли 12 дерев вивезли 2,5 машини гарних живих стовбурів, обтріпали свій спецодяг від тирси і попиз.ували далі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:03 «Естафета» до берега Дністра. На Вінниччині судитимуть трьох чоловіків за переправлення ухилянта 13:26 Гроші за сонце. Скільки Вінниця платить тим, хто встановив СЕС? 12:49 Пам’ять полеглих у Другій світовій війні вшанували покладанням квітів до Меморіалу борців з нацизмом photo_camera 11:55 Хотів підірвати банк — нетверезий «жарт» вінничанина закінчився затриманням і підозрою Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 11:10 Вінниця під тінню Райху: якою була Друга світова для нашого міста photo_camera 11:05 Понад пів тисячі пожеж від початку року: на Вінниччині продовжують випалювати сухостій 10:35 Допомога є, а змін — ні: чому бізнес переходить до соціальних інвестицій (соціальна реклама) 10:34 У Вінниці проведуть дитячий турнір з настільного тенісу. Коли та як долучитися 10:14 Хотів зробити фото на даху електрички — 14-річний хлопець, якого вдарило струмом, помер у лікарні 09:52 Де у Вінниці 8 травня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:40 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 09:03 У Вінниці загорілася квартира в п’ятиповерхівці — із будинку евакуювали матір із немовлям і пенсіонерку 08:10 Сьогодні — День пам'яті та примирення. Історія, заборони та прикмети 8 травня 21:02 «Нога ледве трималася»: як ветеран з ампутацією купив житло за кошти держави 21:00 Наловив на 11 тисяч: Жмеринський суд виніс вирок рибалці за вилов сіткою на річці Рів 20:05 У Подільському зоопарку показали перші прогулянки африканських черепах 19:19 Вінниця витратить на дороги майже 388 мільйонів гривень. Це рекорд за роки війни 19:12 Сакури, платани й клени висадили у Вінниці. Де з’явилися нові зелені зони photo_camera 19:05 Вінничани активно ведуть улюбленців на щеплення: 350 вакцинацій за два дні роботи виїзних бригад play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up