Луценко: вибухи на складах у Калинівці міг спричинити детонатор

Луценко: вибухи на складах у Калинівці міг спричинити детонатор

На складах у Калинівці міг бути закладений детонатор. Так вважає Генпрокурор Юрій Луценко. Він зазначив, що це лише одна з версій надзвичайної події

Юрій Луценко нагадав про події у Балаклеї. Каже, що ті події диверсія зі сторони Росії. Щодо Калинівки однозначно так сказати не можна.

— У Калинівці ми не маємо доказів, що був безпілотний апарат, але ми маємо всі наявні факти про ймовірно закладений детонатор, - зауважив він.

Нагадаємо, увечері 26 вересня під Калинівкою загорівся склад з боєприпасами.

Детальніше про цю подію дізнавайтеся у наступних матеріалах:

Під Калинівкою рвуться снаряди. Люди тікають з міста

Гройсман: До вибухів біля Калинівки причетний зовнішній чинник

Вибухи у Калинівці: евакуйовано близько 30 тисяч людей. Є травмовані

На складах у Калинівці та околицях почали працювати сапери. Триває перевірка

Ранкові вибухи на військовому складі під Калинівкою. ВІДЕО

Диверсії у Калинівці не було? Почали шукати винних серед своїх

Муженко прокоментував вибухи в Калинівці: ворог нагадав, що йде війна

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • З.А.Глядач
    Ще один "розумник"...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 16 по 23 березня, які ви могли пропустити 20:02 Майже чотири роки в розшуку: на Батозькій патрульні зупинили крадену Skoda 19:05 Йому було лише 20. Літин зустрічає загиблого Героя Святослава Гаманюка 18:09 У Хмільнику чоловік ледь не згорів у власному ліжку Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 17:11 Залишають попіл замість життя. На Вінниччині знову палали гектари сухостою photo_camera 16:25 П’ять банкнот із минулого століття: на пункті «Могилів-Подільський» знайшли раритети photo_camera 16:10 «Вінницькій транспортній компанії» дозволили купити 20 автобусів. Які умови? 15:45 Що ми п’ємо? Результати перевірки води Вінниччини за останні 12 років 15:11 ДТП у Ямполі: 16-річний байкер та його пасажир опинилися в лікарні photo_camera 14:23 Будинок із вежею у Вінниці. Хто його збудував і чому він виглядає як фортеця? 13:41 Руйнують бар’єри для молоді: у Вінниці запрацювала унікальна «Майстерня можливостей» photo_camera 13:03 Відбили 8 000 дронів: як минула пекельна доба на найгарячіших ділянках фронту photo_camera 12:12 Що має зробити місто, щоб пилюки на дорогах стало менше? Ми запитали вінничан 11:41 Повертають у минуле: світлини вокзалу Вінниці, де панує карантинна тиша photo_camera 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 16-22 березня photo_camera 09:54 Кліщі вже шукають жертву: як вберегтися від небезпечних укусів у березні 09:09 Тест до Дня таксиста: як добре знаєте професійний жаргон водіїв? 08:34 Сьогодні вітаємо Василя та таксистів. Історія та прикмети 22 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up