Колишня вінничанка виграла у лотерею 5 мільйонів доларів

Колишня вінничанка виграла у лотерею 5 мільйонів доларів

Вінничaнкa Oксaнa Зaхaрoвa, яка нині проживає у США, виграла у лотереї. Жінка отримала 5 мільйонів доларів.

Екс-вінничанка хотіла придбати квитoк лотереї зa 1 дoлaр. Їй помилково продали за 10 дoлaрів.

Жінка, яка не вірила в удачу, спочатку засмутилася, що сталася помилка. Квиток вона перевірила не одразу, а коли вже ж перевірила - виявилось, що стала мільйонеркою.

Щасливий квиток приніс жінці виграш у 5 мільйонів доларів.

- Пару тижнів я використовувала його як закладку в книзі перш, ніж вирішила стерти захисне покриття. Я ніколи нічого не виграю. Я була впевнена, що це підробка до тих пір, поки не прийшла в офіс лотереї, — розповіла Оксана, пише usa.one.

Головний приз, а це 5 мільйонів доларів, будуть виплачені протягом 20 років.

Жінка каже, що обов'язково влаштує для сім'ї відпочинок на Багамах, а головне - її діти тепер зможуть навчатися в хорошому коледжі.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (20)
  • Пупкин Вася
    Она сразу приедет в Украину и будет вкладывать в украинский бизнес , я в этом уверен ))!
  • Валерка
    А коли поверниться в Україну на сайті "20 хвилин" з'явиться заголовок "Колишня СШАнка повернулась у Вінницю"?
    Пупкин Вася reply Валерка
    Сказки здесь не пишут )
  • Kazimir
    І?

    Колишня
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:07 Трагедія на воді у Ладижині — потонула 39-річна жінка 11:32 Взяли під варту зрадника, який за десять тисяч зливав росіянам координати українських військових 11:04 ДТП на Замостянській. Водій Mercedes-Benz Sprinter збив 71-річну вінничанку 10:24 Де у Вінниці 14 серпня не буде води та світла. Перелік адрес Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 10:02 Тривожні сигнали з перевірок водопостачання на Вінниччині — порушення виявили у понад 90% об’єктів 09:13 Понад рік вважався зниклим безвісти: Вінниця прощається з 34-річним захисником Романом Неголюком 08:13 14 серпня вшановують преподобного Феодосія Печерського. Що не можна робити цього дня 21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини 20:09 Через безпекову ситуацію на Вінниччині скасували традиційну хресну ходу до Почаєва 19:35 Садиба Чєткова: як вчитель гімнастики збудував дім, вартістю 22 мільйони доларів 19:04 За півтора місяця обікрали вісім квартир у Вінниці. Двоє чоловіків отримали вироки 18:11 Жінок без дітей — до війська? В Україні зареєстрували петиції про зміну правил мобілізації 18:04 Гору Лисківка захистили у суді: аукціон скасували, дозвіл на копалини ліквідували, але… 17:03 Через ремонт на перехресті Соборної та Театральної перекриють рух 16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up