Колектив був проти Тетяни Антонець, але підписався "за"?

Колектив був проти Тетяни Антонець, але підписався "за"?
Чи був примусовий збір підписів на підтримку Тетяни Антонець на посаді головного лікаря дитячої обласної лікарні, в міліції не розслідують. Туди із заявою ніхто не звертався. Колективна скарга лежить в Департаменті охорони здоров’я, де кажуть так: не можна притягнути до відповідальності за службовий злочин звільнену з посади людину.

Лист від колективу Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні з’явився у новинах від читачів на сайті „20 хвилин”

„...протягом 28-29 квітня у відділеннях нашого лікувального закладу під примусом та спостереженням з боку завідуючих відділеннями проводили збір підписів за те, аби висловити підтримку головному лікареві Тетяні Іванівні Антонець, - написано в новині. - Більшість медичного персоналу під загрозою створення умов, неможливих для лікарської праці та звільнення в подальшому, змушена була підписуватись”. 

Автори звертаються до Департаменту здоров’я та курортів з вимогою припинити практику збору підписів. Заголовок красномовний: „Тетяна Антонець впевнено крокує до тюрми”. Замість авторства таке пояснення: „підписи під даним зверненням, в нашій лікарні, означають автоматичне звільнення з роботи, тому від них утримуємось”. 

Виконуючий обов’язки начальника Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Володимир Федик сказав, що таке звернення вони теж отримали. Його зареєстрували і доклали до матеріалів, які вивчатиме спеціальна конкурсна комісія з обрання нового керівника дитячої обласної. 

- Зараз формується ця комісія, і всі звернення, які є - і позитив, і негатив - вона буде вивчати, - каже Володимир Федик. - Враховуючи сьогодення, можуть бути фактори якогось тиску. Ми це розуміємо і ставимося відповідально до усіх звернень, в тому числі анонімних. Думаю, члени комісії їх врахують, як такі, що мали місце і стосуються претендента. 

Володимир Федик сказав, що не знає ставлення Тетяни Антонець до звинувачень, оприлюднених у колективному листі. На питання „Чи не передавав департамент звернення працівників у правоохоронні органи для перевірки, чи був злочин?” він відповів негативно.  

- Я не бачу тут юридичного прецеденту, - сказав він. – Як факт примусу встановити і під яку статтю це підводити? Службового зловживання не може бути, якщо людина офіційно звільнена. Якби вона була на посаді і сказала „Пишіть на мене”, то тоді там є тиск. А так... Їй віддали трудову книжку. Її фактично нема на роботі. Людина вже не працює. 

Паралельно зі скаргою в департамент чи окремо від неї заяви в міліцію про тиск в дитячій обласній ніхто з працівників не написав. Навіть після звільнення керівниці. Про це „20 хвилин” сказали у секторі зв’язків з громадськістю міліції, перепитавши у слідчих відділах міста та області. Антонець фігурує тільки у одній заяві – написаній нею на Юрія Павленка (Хорта) після люстрації „Народного трибуналу”

Нагадаємо, що активіст вимагав у Тетяни Антонець піти з посади за власним бажанням. Керівниця образилася й написала заяву не про звільнення, а про злочин. Правопорушення кваліфікували, як хуліганство, але підозри Юрію Павленку не оголошували. Досі проводять слідчі дії. Збирають свідчення сторін і свідків, які, як нам сказали в міліції, дещо розходяться. Тож встановили об’єктивні обставини ситуації, запис якої бачили не тільки вінничани (відео післяреволюційної „люстрації” тиражувати російська пропаганда), ще не змогли.
Читайте також:
Антонець не хочуть відпускати із обласної дитячої лікарні

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    эта тварь положила руку на сердце только она забыла что у неё его нет!
  • Anonymous
    Колись мав нагоду поспілкуватись з цією жіночкою в її кабінеті в присутності її заступника та начмеда(про посади можу помилятись)Мова йшла про лікування внука.Вона вела себе так ,як ланкова,що переспала з головою колгоспу.Огидне явище.Синочок поступав в мед.інститут в пільговій категорії за підробними документами(чорнобильська зона Тульчина!)Моя б воля-звільнив би і відкрив кримінальне провадження.А за що-томи можна писати.
  • Anonymous
    Тому що інші, на відміну від Антонець, не хапалися за крісло. А сказали "спасибі" колективам, в яких працювали та які очолювали І перейшли працювати рядовими співробітниками. А чому шанована Антонець не може без крісла головного працювати простим лікарем? Чи не може вона піти простим викладачем в медичний коледж, університет, адже вона кандидат наук? А чи врешті-решт, якщо вона такий неймовірний лікар, як про неї деякі писали, то чому б їй не відкрити приватний кабінет? Адже кошти їй може "позичити " її 90-річний шанований бізнесмен тато, що є орендатором та власником приватного закладу на території дитячої обласної лікарні. От і буде реалізація "сімейної медицини" родини Антонець. Чи її самореалізція можлива лише в кріслі головного лікаря, ніяк не менше?
  • Anonymous
    а чому ви не пишете про інших медичних керівників,яких теж було звільнено,а тільки про Антонець? Напишіть про інших
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінничанам повернуть до 40 тисяч за купівлю акумуляторів 20:20 На Донеччині втратив зір і руку. Як ветеран війни Максим Губань вчиться користуватися біопротезом play_circle_filled photo_camera 20:13 Вареники в однострої: як вінницька етнографиня вчила військових святкувати Колодія play_circle_filled photo_camera 19:28 Гранти для бізнесу від 100 тисяч: у Вінниці запрацював Сервіс податкової підтримки play_circle_filled Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 19:04 Операції у прямому ефірі: у Вінниці зібралися найкращі кардіологи України 18:03 Світла не було по 20 годин, а рахунки — космічні. Що відбувається з платіжками за електроенергію? 17:56 Один втік, другого обміняли: як «беркутівці» не потрапили у в'язницю за вбивства вінничан на Майдані 17:12 Мільйон за неякісний асфальт. У Хмільницькому районі судитимуть дорожників 16:37 Вінницю чекають погодні «гойдалки» з лютим морозом та дощем 16:18 390 робочих місць і понад мільярд гривень інвестицій. У Жмеринці з’явиться індустріальний парк 15:40 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 15:08 На Вінниччині модернізують пункт пропуску «Бронниця» photo_camera 14:14 Майже по 200 тисяч за дрон. У Вінниці замовили партію безпілотників із тепловізорами 13:47 Наркотики за крипту: у Вінниці накрили бізнес з майном на шість мільйонів play_circle_filled photo_camera 13:05 Смертельна троща вантажівок MAN та DAF біля Тучі: 48-річний водій помер у лікарні 12:16 Прокурори відвоювали у фермерів шість гектарів нацпарку, які ті засівали 11 років photo_camera 11:05 Смертельна пожежа у Студениці. Чоловік загинув у власному домі через куріння photo_camera 10:11 У селі на Оратівщині жінка отруїлася чадним газом 10:00 Йому лише 9: історія Івана, який чекає брата і мріє про мир (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up