Наталія ГОНЧАРУК

380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1386)

Після бою. Скандального люстратора Юрія Хорта та не менш активного діяча Януарія Шостака назвали підбурювачами народу до штурму ОДА й мало не сепаратистами. Першого вже арештували, а другого - взяти не змогли. Його відвоювали від міліціонерів жінки з Майдану

Без житла та з несплаченою іпотекою залишили подружжя Маркушів і їхнього семирічного сина, коли продали з молотка трикімнатну в центрі міста за... 15 тисяч доларів. Стільки вторгували на торгах, які мали були прилюдними. Ця сума не гасить хочаб половини боргу перед банком

В командири нового міліцейського підрозділу особливого призначення „Вінниця” Руслана Мороза висунула обласна самооборона. Він ще не готовий сказати, чи буде із відібраних хлопців толк, але вже просить допомогти батальйону матеріально. В бійців немає спецзасобів.

Люди розповідають про трьох місцевих бізнесменів, на яких тепер в Іллінцях тикають пальцями. Один, кажуть, раніше судимий. Другий пов’язаний із наркотиками. А третій спокійно працює в центрі міста.

Чи був примусовий збір підписів на підтримку Тетяни Антонець на посаді головного лікаря дитячої обласної лікарні, в міліції не розслідують. Туди із заявою ніхто не звертався. Колективна скарга лежить в Департаменті охорони здоров’я, де кажуть так: не можна притягнути до відповідальності за службовий злочин звільнену з посади людину.

Якщо до 15 травня не сформують батальйон з нових добровольців, то наступного ж дня прийдуть повістки офіцерам та сержантам запасу, які мають облікові спеціальності. У Вінницькій області формують новий батальйон - мотострілецький, і треба 432 надійних добровольця.

Сьогодні, 7 травня, присягали на вірність народу України бійці нового міліцейського батальйону „Вінниця”, який сформували з добровольців. Кожного новобранця окропив свяченою водою батюшка. Його настановне слово було першим. Радив працювати так, щоб совість була чиста.

Більшість у батальйоні особливого призначення “Вінниця” - непрацюючі юнаки, що були в армії. Одиниці з них кинули роботу заради перспективи служити в міліції у період агресії. Перша тридцятка приймає присягу сьогодні, 7 травня, і їде на полігон. Далі – вчитимуть по черзі всіх 200 людей.

Рахунок збору коштів, відкритий вінницькими підприємцями для Повітряних Сил України, вмирає. Так кажуть самі бізнесмени. Коли починали цю справу, очікували зібрати мільйонів з десять. За місяць вінничани віддали льотчикам два мільйони. Більше мешканці авіаційної столиці держави військовим не жертвують.

В Луганську від нацгвардійців, серед яких були вінничани, вимагали скласти зброю. Тричі за день. Спочатку в ОДА. Потім біля Луганської військової частини. Далі - з обласного управління міліції. Правоохоронці всі рази відступили, але лишилися зі зброєю.

keyboard_arrow_up