Художниці розмалювали дитяче відділення лікарні. Витратили близько 15 тисяч гривень

Художниці розмалювали дитяче відділення лікарні. Витратили близько 15 тисяч гривень
  • Малюнки з'явилися на стінах дитячого відділення психоневрологічної лікарні імені Ющенка.
  • Нанесли їх дві вінницькі художниці, які працювали безкоштовно. 
  • На це за 6,5 місяців вдалося зібрати близько 15 тисяч гривень. Гроші витратили на фарбу та пензлі.

Ініціювала все Тетяна Рибак, яка проводить екскурсії по лікарні. Зібрати кошти вдалося з квитків та благодійних внесків. Про це пише suspilne.media.

— За чотири дні вінницькі художниці Марина Карпенко та Ірина Прокопчук розписали чотири стіни. Жартують, робили, все за чай з цукерками. Кажуть, намагалися створити максимальний затишок, — йдеться у повідомленні. — Найбільше натрудилися, зізнаються дівчата, над шестиметровим стінописим, який тепер прикрашатиме стаціонарне відділення.

До даної лікарні їдуть діти з усієї України. Заклад розрахований на 50 місць.

Психолог лікарні Аліна Хранітель каже, що ці малюнки допомагатимуть дітям швидше одужати, налаштовуватимуть на позитивні емоції

 

Читайте також:

У листопаді школи можуть закрити на карантин. ОПИТУВАННЯ

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 27 вересня, які ви могли пропустити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:03 На Корнелюка рятувальники винесли з палаючої квартири двох дітей photo_camera 15:14 150 км/год замість 50. У Якушинцях 20-річний водій BMW влаштував гонки з поліцією 14:14 Ціна підготовки до НМТ: скільки коштують послуги репетиторів у Вінниці? 14:09 Четверо дітей у лікарні за 30 хвилин: на одній вулиці у Хмільнику сталися дві дорожні трощі photo_camera Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 13:13 Житло пошкодила росія. На яку допомогу можна розраховувати від Вінниці? 12:07 Циклон на підході: будьте обережні на дорогах і зарядіть телефони 11:26 Робіть запаси. Пів Вінниці без води через зупинку станції «Вишенька» 11:04 Вибух котла у Махаринцях: молоду жінку з травмами госпіталізували photo_camera 11:00 Чому не варто орієнтуватися лише на колір антифризу (Новини компаній) 10:03 Без води та світла. Адреси, де 7 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 08:47 Сьогодні з професійним святом вітаємо програмістів. Історія, заборони та прикмети 7 січня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:02 Скільки живих ялинок купили вінничани цього року і за якою ціною 20:25 У Вінниці презентували святкову аудіовиставу, у якій зачепили тему війни 20:12 До води є питання. Що показав моніторинг 233 проб на Вінниччині 19:31 Як депутати Вінницької міськради відвідували сесії у 2025-му році? Ми дізналися 19:03 У десятці найкращих: вінницька «Пироговка» стала одним із лідерів України з трансплантації photo_camera 18:09 Снігопади до 25 см та морози до -23°C: вінничан попереджають про «арктичний шторм» photo_camera 17:51 Смертельна недбалість: вінничани калічаться та гинуть на виробництвах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up