У листопаді школи можуть закрити на карантин. ОПИТУВАННЯ

У листопаді школи можуть закрити на карантин. ОПИТУВАННЯ
  • Оновили карантинні зони. Від сьогодні, 28 вересня, міста Вінниця та Козятин, що раніше були в «помаранчевій» зоні, потраплять до «жовтої».
  • У зв'язку з цим, школи почали працювати у звичному режимі. Мови про карантин поки немає, але його можуть ввести у листопаді.

У «жовту зону» потрапляють і міста Могилів-Подільський та Хмільник, а також Вінницький, Калинівський, Козятинський, Літинський, Тиврівський, Томашпільський та Хмільницький райони.

Очільник ОДА Сергій Борзов каже, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 в навчальних закладах області залишається контрольованою. Школи на дистанційне навчання поки що не переводять.

— В навчальних закладах Вінниччини фіксується зростання кількості випадків захворювання на коронавірус, однак, на думку обласних фахівців, доцільності закривати навчальні заклади немає: в листопаді очікують інший вірус — грип, — зазначають на сайті ОДА. — За місяць почнеться нашарування коронавірусу і грипу, а відтак, не виключено, що тоді школи й закриють на карантин.

Станом на 25 вересня в області на COVID-19 інфіковані 22 учні та 48 вчителів. На самоізоляції перебувають 4 039 учнів та 241 вчитель.

До речі, нині пацієнти, які йдуть на планову госпіталізацію, за винятком присутності в них ознак гострого респіраторного захворювання, не мають робити ПЛР-тестування. Це також стосується осіб, які перебували 14 днів на самоізоляції і не мають жодного симптому COVID-19.

Опитування

Чи підтримаєте ви введення дистанційного навчання?

 

Читайте також:

В Україні виявили понад 200 тисяч випадків COVID-19, на Вінниччині — майже 6 тисяч

Школи Вінниці почнуть працювати у звичному режимі. ОПИТУВАННЯ

Для шкіл області закупили ще 25 автобусів. Транспорт новий та має кондиціонери

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • читач
    У ЛИСТОПАДІ ВЖЕ БУДЕ СТІЛЬКИ ВИПАДКІВ, ЩО ВЛАДУ ПЕРЕД ВИБОРАМИ БУДУТЬ ЗВИНУВАЧУВАТИ У БЕЗДІЯЛЬНОСТІ НАВІТЬ ТІ, ХТО СЬОГОДНІ ПРОТИ.
  • Жарук Олександр
    Після виборів все закриють от побачите.
  • Ols Kat
    Давно пора. Здоров'я дорожче
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 П'яний, без прав і без шолома. На Вінниччині зупинили мотоцикліста-порушника 20:20 Суперфуд під ногами чи небезпечна трава? Вся правда про їстівні бур'яни 19:58 У Вінниці викрили «закладчика» з канабісом. Під час обшуку вилучили 26 згортків 19:27 «Вона була світлом для наших дітей». У ДТП на Вінниччині загинула вихователька з Ободівки Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 19:04 Сонячні електростанції для комунальників — у Вінниці готуються до можливих відключень світла 18:44 «Мунфіш 01, відповідай!»: зняли фільм про льотчика, який першим в Україні воював на F-16 18:08 Перевірка АЗС на Вінниччині завершилася штрафом. Які порушення виявили інспектори 17:09 Діти полеглих Захисників з Вінниччини поїхали на оздоровлення до Хорватії 16:03 За $8000 обіцяв втечу через кордон. У Вінниці затримали організатора схеми 15:07 В Ободівці вантажівка насмерть збила жінку на мопеді. Ще дві аварії сталися в області 14:06 Дві квартири на 6,8 мільйона — ВАКС призначив розгляд справи голови райсуду Вінниччини 13:02 У Вінниці майже на дві доби відключать гарячу воду. Які будинки у списку 12:21 Скільки коштує земля у Вінниці? Зібрали найдешевші та найдорожчі пропозиції photo_camera 11:42 До Вінниці прибули нові швейцарські трамваї. Коли вони вийдуть на маршрути та чим особливі photo_camera 10:54 «Він повернеться, коли вилікує всіх поранених»: чотири роки не говорила донечці, що тато загинув 10:06 У Вінниці тривають ремонти мереж: де не буде води та світла 09:27 Через ДТП на об'їзній Вінниці утворився великий затор 09:08 До останнього були на передовій — Вінниця прощається з Ростиславом Паринцевим та Сергієм Томусяком 08:15 Сьогодні вітайте Романа та В'ячеслава. Історія, заборони й прикмети 10 серпня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up