Хочете переатестовувати поліцейських? Почали набирати людей в комісії

Хочете переатестовувати поліцейських? Почали набирати людей в комісії
Оголошення для бажаючих попрацювати на переатестації поліцейських розмістили на сайті Нацполіції області. Заповнити заявку на участь в цьому процесі може кожен. Той, хто пройде відбір, отримає безоплатну роботу в режимі ненормованого робочого часу до кінця переатестації і моральний бонус – причетність до реформування міліцейської системи.


До 27 лютого приймають заявки від організацій – громадських, правозахисних, медіа. І, як кажуть вінницькі активісти, кількість кандидатів обіцяє бути великою. Кожен із них уже знає, кому з вінницьких правоохоронців запропонує пройти перевірку на поліграфі, якщо потрапить в атестаційну комісію.

Активісти давно цікавилися, коли почнеться відбір бажаючих поволонтерити заради участі в процесі реформування правоохоронної системи. Їм відповіли – чекайте оголошення. І вчора, 16 лютого, таке оголошення з’явилося на офіційному сайті Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

«Основним завданням атестаційної комісії буде забезпечення якісного та прозорого процесу атестації співробітників поліції, - пояснюють у відділі комунікацій управління Нацполіції Вінницької області. - Атестаційна комісія оцінює професійні та особистісні якості працівника і приймає фінальне колегіальне рішення про його придатність до служби в поліції».

На кандидатів від громадськості чекає відбір, який проводять кияни, і співбесіда. Далі – треніг, на якому команда реформ навчить, як встигнути за 15 хвилин (стільки дається на співбесіду з кожним поліцейським) "розкусити" інтерв’юера.

В решті сформовані атестаційні комісії будуть контролювати тестування поліцейських, вивчати послужні списки кандидатів та інформацію про них із відкритих джерел і проводити співбесіди. За результатами - прийматимуть рішення про подальшу долю співробітника. Варіанти є чотири: «залишити на посаді», «підвищити», «понизити» або «звільнити через службову невідповідність».

Як все це відбуватиметься у Вінниці та як переатестовували колишніх міліціонерів у Києві та в Хмельницькому, 20minut.ua писав тут.

Електронна форма заявок для участі в атестаційних комісіях - тут.

 

Вимоги до кандидатів в атестаційні комісій:

  • мотивація,
  • здатність до діалогу,
  • бажання зробити свій внесок у процес реформування правоохоронних органів України,
  • знання в галузі правоохоронної діяльності / юриспруденції,
  • знання Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських,
  • аналітичні здібності та логічне мислення,
  • поміркованість та політична незаангажованість,
  • об’єктивність та неупередженість у прийнятті рішень,
  • готовність до роботи в режимі ненормованого робочого часу,
  • досвід роботи в правозахисній сфері / журналістиці / сфері управління персоналом.
     



Читайте також:

Поліцейська переатестація. Як усе має бути?

Нові призначення в поліції: хто і чому проти

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 Скільки живих ялинок купили вінничани цього року і за якою ціною 20:25 У Вінниці презентували святкову аудіовиставу, у якій зачепили тему війни 20:12 До води є питання. Що показав моніторинг 233 проб на Вінниччині 19:31 Як депутати Вінницької міськради відвідували сесії у 2025-му році? Ми дізналися Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 19:03 У десятці найкращих: вінницька «Пироговка» стала одним із лідерів України з трансплантації photo_camera 18:09 Снігопади до 25 см та морози до -23°C: вінничан попереджають про «арктичний шторм» photo_camera 17:51 Смертельна недбалість: вінничани калічаться та гинуть на виробництвах 17:45 «Ви не будете платити цей штраф»: як патрульні познущалися над батьком полеглого спецназівця 17:37 Прийшов у гості — пішов із золотом. У Жмеринці чоловік онуки обікрав 79-річну бабусю 17:32 Час «виганяти» салати: вінницькі лікарі дали інструкцію, як прийти в норму після свят 17:15 Як вінничани занурювалися на Водохреще: фоторепортаж play_circle_filled photo_camera 16:40 «Піккардійська Терція» у неділю привезе у Вінницю «Різдвяні історії»: «Приходьте на спільну коляду!» play_circle_filled photo_camera 16:16 «Готова дати гроші, аби тільки був живий»: вінничанка занепокоїлася чутками про можливе приспання леопарда в зоопарку 15:04 Ліжко біля грубки: на Вінниччині пожежа забрала життя пенсіонерки photo_camera 14:11 Вийшла з дому без телефону та документів: у Вінниці розшукують 51-річну Олену Бібік 12:33 Чим далі від війни, тим вище ціна. Яка вартість житла у Вінниці та в інших областях? 12:04 Під колеса «Опеля» у Березині потрапила 55-річна жінка. Вона в лікарні 11:05 Крижаний дощ та морози до -18°C: вінничан попереджають про складні умови на тиждень play_circle_filled 10:55 «Ред»: банкір, який літає на війні (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up