Гірські рятувальники на Прикарпатті шукали вінничанина. Не знайшли

Гірські рятувальники на Прикарпатті шукали вінничанина. Не знайшли
  • Турист із Вінниці поїхав у гори та вирушив там за туристичним маршрутом. Заблукав. На допомогу чоловікові виїхали рятувальники та кінологи. Чим усе закінчилося?

У Карпатах 14 червня заблукав 39-річний турист з Вінниці. О 5 ранку чоловік зателефонував до рятувальників. Про це ми писали у матеріалі:

Сьогодні, 15 червня, ДСНС розповіла про хід пошуків. Кажуть, що рятувальники прочесали вісім кілометрів та залучили спецтехніку.

— Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено рятувальників ПРВ м. Івано-Франківськ та кінологічного відділення. Всього було залучено 7 чоловік особового складу, 2 собаки та 3 одиниці техніки, в тому числі «Богун». Гірські рятувальники прибули до села Стара Гута та на снігоболотоході «Богун», пройшли близько 8 км пересіченої місцевості. Пошукові роботи проводилися в двох напрямках: однією пошуковою групою обстежено місцевість в напрямку полонини Боревка, а іншою – полонини Лопушна, — зазначають у пресслужбі рятувальників. — В ході проведення пошукових робіт з’ясовано, що чоловік самостійно продовжив сходження туристичним маршрутом в напрямку с. Бистриця Надвірнянського району та допомоги не потребує.

 

Читайте також:

Злетіли у кювет: п'яний поліцейський на євроблясі скоїв смертельну аварію. Перші подробиці

Смертельне зіткнення у Літині. Водієві легковика стало зле за кермом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач03
    Шановна Лєхова.  В погоні за сенсацією в заголовку статті «Не знайшли». Вважаю, це недоречно.  Думаю, що коли турист знайшов дорогу і спустився в село , він зателефонував рятувальникам. А в горах може все трапитись, заблукав, злякався,  от і зателефонував рятувальникам. Слава богу, що все обійшлося.
  • Ols Kat
    допомоги не потребує? оштрафуйте его за ложный вызов
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:07 Дводенний інтенсив у Вінниці: 85 учасників вчилися справлятися зі стресом photo_camera 17:31 «Нива» запрошує фанів безкоштовно відвідати останній домашній матч – проти «Скали 1911» 17:21 Щеплення проти ВПЛ: відповіді на головні питання вінницьких батьків 17:04 Рятує без зайвих слів. Історія медсестри з Вінниччини, яка понад 40 років у професії Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 16:33 Після атаки на Вінниччині знайшли небезпечні дрони: чотири бойові частини не вибухнули photo_camera 16:08 Як готують кадри для гостинності? У Вінниці завершили навчальний курс 16:07 Ще трохи заморозків — і різке потепління до +25 15:23 Гаррі Поттер у Вінниці. Що було б, якби магія трапилась у нашому місті? photo_camera 15:03 Пункт пропуску на Вінниччині: що вже готово і що попереду photo_camera 14:18 Передавав дані про чисельність та маршрути ЗСУ — суд виніс вирок зраднику 13:13 Операція без розрізів: у Вінниці вперше замінили серцевий клапан через артерію photo_camera 12:12 Що думаєте про перейменування вулиць на честь загиблих Героїв? Ми запитали 12:06 З фронту — на маршрут №17. Водій тролейбуса повернувся до роботи photo_camera 11:01 У християнському реабцентрі калічили дітей — керівник роками вчиняв сексуальне насильство play_circle_filled photo_camera 10:59 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, який минає photo_camera 10:09 П’яна поїздка закінчилась трагедією: суд ухвалив вирок 09:04 На Вінниччині побільшало ДТП за участі підлітків photo_camera 08:04 Сьогодні вітаємо Зою та Романа. Історія та прикмети 2 травня 21:02 Опалювальний сезон 2026–2027: що оновлять і підготують у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up