Чужі очі: працюють поводирі незрячих вінничан. Як скористатися послугою?

Чужі очі: працюють поводирі незрячих вінничан. Як скористатися послугою?

Працівники Муніципальної служби супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи безкоштовно супроводжують людей до медичних установ, органів державної влади та супермаркетів, ринків.

— У 2018 році (з липня) Службою супроводу було надано 751 послуга. За січень 2019 року – 237. Послуги надають 2 соціальні робітники, – розказує перший заступник директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.

Як можна отримати послугу?

Одержувачу або його законному представнику потрібно звернутись до департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання з наступними документами:

  • заява, форма якої затверджена Мінсоцполітики в установленому порядку, копія паспорта (з подальшим пред’явленням оригіналу), копія довідки МСЕК з встановленням групи інвалідності по зору (з подальшим пред’явленням оригіналу).

Також можна зателефонувати за номером т. 67-07-44.

Супровід замовляється за 24 години до надання послуги

Під час оформлення замовлення одержувач має повідомити диспетчеру:

  • своє прізвище, ім’я та по-батькові, свою фактичну адресу, під’їзд, поверх (у випадку проживання у багатоповерховому будинку), код (за наявності кодового замка на дверях у під’їзд), контактний номер телефону та об’єкти, до яких необхідно здійснити супровід. 

 

Переважне право на цю послугу має людина, яка замовляє супровід до медичної установи

Службою супроводу людина може скористатись незалежно від того, чи надаються їй послуги соціальним робітником, чи є рідні  та незалежно від рівня доходу  особи.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:08 Місяці надії завершилися трагічною звісткою — загинув Владислав Лесний з Городківської громади 08:13 Чим особливий цей день: історія, традиції та заборони 17 січня 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:55 Збірна України з індорхокею, основу якої складали вінничани, на Євро в Осло здобула срібло photo_camera Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 21:00 У Вінниці відмовилися від нічної роботи пунктів незламності 20:03 «Збережи та розкажи»: у Вінниці стартує конкурс рецептів для гастрономічного путівника Поділля 19:07 Wellboy виступив для поранених захисників у реабілітаційному центрі Вінниці photo_camera 18:46 «Борщ, у якому ложка стоїть»: як дегустатори з ЮНЕСКО просили добавки вінницького борщику 18:04 Де на Вінниччині можна пройти реабілітацію? Перелік медцентрів і лікарень 17:33 Від 8 тисяч гривень щомісяця: як діє програма «єЯсла» і чи покриє вона няню або садочок у Вінниці 17:10 Суне антициклон із Сибіру: якою буде погода на Вінниччині на вихідних 16:16 Світла майже немає: як Вінниця та сусідні регіони переживають найжорсткіші відключення за всю війну 15:25 «Магія Різдва» у дитячих серцях: як у Вінниці відбувся святковий фотоконкурс від «20 хвилин» (партнерський проєкт) 15:04 Через несправну піч у Іллінецькій громаді загинув пенсіонер photo_camera 14:18 Водій на Mercedes врізався в Nissan і втік, бо був п’яний 13:36 У Тульчині продовжили зимові канікули для школярів через мороз 13:19 На Вінницьких Хуторах люди скаржаться на маршрутку №19Б. У чому проблема? 13:12 Судитимуть 20-річного вінничанина, який намагався підпалити Український інститут національної пам’яті 12:28 Будинки з електроопаленням тепер у критичній інфраструктурі. Світло там не вимикатимуть
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up