Чи зміниться з 1 травня ціна на електроенергію? Прем’єр Шмигаль дав відповідь

Чи зміниться з 1 травня ціна на електроенергію? Прем’єр Шмигаль дав відповідь
Фото: maanimo.com
  • На своєму Телеграм-каналі прем’єр-міністр України Денис Шмигаль написав, чого з наступного місяця очікувати українцям в платіжках за електроенергію.

Очільник кабміну повідомив, що ціна на електроенергію з травня становитиме 1 гривню 68 копійок за кВт/год, тобто залишиться незмінною. 

«Уряд продовжує механізм дії ПСО info до 30 червня. Крім того, нові правила встановлюють, що державні компанії Енергоатом та Укргідроенерго будуть здійснювати продаж електроенергії напряму постачальникам універсальних послуг за двосторонніми договорами, без посередника у вигляді ДП «Гарантований покупець», — пише Денис Шмигаль. 

Нагадаємо, що наприкінці минулого року уряд скасував пільговий тариф 90 копійок за 1 кВт та встановив ціну — 1,68 гривні за кіловат на місяць. Дія єдиного тарифу на світло мала б завершитись 1 травня. 

Відео дня

Читайте також:

Тарифи, субсидії, карантин. Що зміниться у травні для вінничан

Річний тариф на газ почне діяти з 1 травня. Яким він буде для вінничан?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Sergey Vinnitsky
    Коли він розкаже вже нарешті, що зарплати виростуть в 2 рази , що ціни впадуть ?))
    Реально смішно те, що ціни в нас ще більші ніж у Польщі. А якщо порівняти співвідношення цін і зарплат, то взагалі бідність аж пищить . Зате політики приписують собі сногшибптельні премії і регулярно повишають зп.
  • Денис Татарников
    Треба було думати,  кого вибирали,  вибоали,  а ТЕПЕР,  волося на голові рвем,  вихід один,  цих тварин треба стріляти,  І все в них забрати шо вкрали в нас.
  • Раиса Грищук
    Горіли вони в пеклі !!
    Олег Каськов reply Раиса Грищук
    Раиса Грищук тоді там подорожчають дрова та смола.
  • Андрій Леляк
    Не зміниться, не читайте. Все буде з 01.07
    Иван Кот reply Андрій Леляк
    Довыебуется.
    Nikolay Holubenko reply Андрій Леляк
    Андрій Леляк Коротко і ясно)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera 12:12 У Вінниці понад 44 тисячі школярів. У якому закладі найбільше дітей? 11:50 Гігабітний інтернет: швидкість, що змінює правила гри — дізнайся, чому це важливо! (новини компаній) 11:22 Вінничан із восьми років запрошують на флаг-футбол 11:13 Після року розшуків. Повідомили про загибель солдата Владислава Мединського 10:17 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 17 вересня 08:59 Знайшли 13-річного підлітка, який пішов гуляти з велосипедом і не повернувся. ОНОВЛЕНО 08:31 ФК «Брацлав» поступився «Стандарту» в аматорському чемпіонаті України 08:17 Сьогодні — Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. Історія, заборони та прикмети 17 вересня play_circle_filled 21:01 Увага рятує життя: що робити, якщо літній родич не відповідає на дзвінки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up