Біля Вінницьких Хуторів відкриють новий дитсадок. На скільки груп?

Біля Вінницьких Хуторів відкриють новий дитсадок. На скільки груп?
Фото ілюстративне, з відкриття дитсадку на Замостянській. Архів «20хв»
  • Депутати міськради погодили рішення про створення нового дитсадка. Вінницька мерія виділяє кошти на обладнання будівлі, яку зробив інвестор.
  • В ньому буде місце для 110-120 дошкільнят. Крім того, такий же дитсадок на шість груп цьогоріч хочуть відкрити на Тяжилові.

На сесії міськради 30 квітня депутати погодили рішення про створення дитсадка. За це проголосували 49 з 51 депутатів. Він матиме назву «Вінницько-Хутірський заклад дошкільної освіти ВМР».

— Наголошую, це буде дитсадок на шість груп, 110-120 дітей. Він розташований у новому мікрорайоні «Сімейний». Ми виділяємо кошти на обладнання, — прокоментував міський голова Сергій Моргунов. — У цьому ж році ми відкриємо такий же дитсадок, на шість груп, на Тяжилові. Тобто, в цьому році в нас буде ще два нових дитячих садка.

Щодо дистадка на Вінницьких Хуторах, то з проекту рішення ми дізнались його адресу: село Вінницькі Хутори, Немирівське шосе, 94-К. 

Поряд з ним розташований житловий комплекс «Сімейний комфорт». На сайті забудовника пишуть, що забудовник власним коштом будує дитячий садок. За прийнятим на сесії рішенням, власником будівлі дитсадка є Вінницька міська рада, органом управління — департамент освіти міськради.

Обрати дитсадок та зареєструвати до нього свою дитину можна за цим посиланням.

Після великодніх свят, нагадаємо, діти повертаються до шкіл і садочків. З чим це пов'язано?

 

Читайте також:

Є три можливості. Ми дізналися, чи реально тепер у Вінниці вчитися в школі не за місцем проживання

Карантинні зміни: випускники цьогоріч не писатимуть ДПА

Бабуся-тіктокерка. Як 81-річна пенсіонерка з села на Вінниччині створила свій відеоблог

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:05 Вінниця прощається з Костянтином Алікіним: музикант, актор і воїн поліг за Україну 08:10 Сьогодні відзначають Кирала та Мефодія. Історія, заборони та прикмети 11 травня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 4 по 11 травня, які ви могли пропустити 20:03 Романтика в Трудолюбівці: де знайти секретну локацію для ідеального фото Від читача 08:32 ГО «Захист Держави» спільно з відділом обслуговування юнацтва Центральної бібліотеки провели захід до Дня Європи у Гайсині. 19:07 Від тепла під +25 градусів до травневих гроз — синоптики дали прогноз для Вінниці на тиждень 18:05 На Гайсинщині браконьєр «нарибалив» на пів мільйона гривень штрафу 17:33 Сакури, магнолії та Південний Буг: як виглядає весняна Вінниця у TikTok play_circle_filled 17:06 Букет ціною в 1360 гривень. Вінничан попереджають про штрафи за ламання бузку 16:02 Пільговий проїзд у транспорті — хто має право на безоплатний квиток та як карають водіїв за відмову 15:32 До 2,5 млн грн на бізнес: що змінилося у грантовій програмі «Власна справа» 15:08 Б’є по легенях та нирках — усе що варто знати про спалах хантавірусу 14:12 Клембівська вишивка, що стала спадщиною України: як у Ямпільській громаді відроджують народні промисли photo_camera 13:48 «На банкеті Перемоги подавали український борщ»: спогад про очевидця капітуляції Німеччини 13:31 Замок, що зникає: що відомо про палац Свейковських у Шпикові 12:14 Матері загиблих захисників висадили на Сабарівському кладовищі алею сакур та прикрасили дзвониками із гільз photo_camera 11:31 Як вважаєте, чи потрібно дозволяти водійські права з 15–17 років? Ми запитали вінничан 10:48 Полум’я, сокира та високі навантаження: у Вінниці показали, як випробовують форму для пожежників 09:36 Гучна аварія за участю BMW у центрі Вінниці потрапила на камери. Що відомо про ДТП на Соборній play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up