Як студентам складати іспити та захищати дипломні під час карантину: пояснення МОН

Як студентам складати іспити та захищати дипломні під час карантину: пояснення МОН
  • Вже невдовзі у студентів розпочнеться сесія. І складати екзамени, атестаційні іспити, захищати дипломні та курсові — вони будуть онлайн.
  • Про порядок проведення сесій під час карантину Міносвіти написало рекомендації.

Лист від Міністерства освіти і науки з методичними рекомендаціями щодо дистанційної сесії вже отримали кілька днів тому вінницькі заклади фахової передвищої та вищої освіти. Про це йдеться на сайті МОН. 

Міністерство освіти і науки пропонує складати іспити та захищати дипломні роботи онлайн. Навчальні заклади можуть самостійно обирати в якій системі це робити: вбудовані до системи управління навчанням (LMS), через електронну пошту, месенджери (Viber, Telegram та інші), відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google Meet, Skype та інші), форуми, чати тощо.

«МОН рекомендує закладам використовувати єдиний інструмент комунікацій під час проведення оцінювання та атестації студентів та закріпити його у власних нормативних документах», — пишуть на сторінці Міносвіти. 

Відео дня

Як читаємо у повідомленні, в МОН звертають увагу на забезпечення належного контролю, зокрема використання авторизованого доступу до комунікаційних інструментів. Також пропонують фіксувати час початку і завершення виконання студентом завдання, та використання алгоритмів випадкового вибору завдань.

«Захист кваліфікаційних робіт теж пропонується проводити онлайн. При цьому паперовий примірник кваліфікаційної роботи з власноручним підписом здобувача може бути надісланий поштою заздалегідь до екзаменаційної комісії», — додають у Міністерстві. 

Читайте також: 

«Працюємо над алгоритмом, щоб провести безпечно». Відомі дати ЗНО та вступної кампанії

Відчуваю себе тривожно серед людей. Зібрали поради психолога, як легко вийти з карантину

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 травня, які ви могли пропустити 20:03 Історія Вищеольчедаєва, яка оживає серед палаців і природи 19:07 Медика із Калинівки Олег Раковський відзначили державною нагородою за порятунок бійців на фронті 18:09 У Буші стартував мистецький проєкт «Мальована хата» Від читача 19:44 Українці за кордоном 17:33 Як ШІ бачить мам у вигляді міст Вінниччини? Створили зображення за допомогою чату GPT 17:09 Залізничні вокзали стали ближчими: на мапі безбар’єрності — вже 53 об’єкти, зокрема і Вінниця 16:10 У Вінниці почали дбайливу реставрацію мозаїк на фасадах будівель 15:34 «Мама Майя» і «мама Розалія»: як назвали поїзди з Вінниці в День матері 15:08 У Хмільницькому міськрайонному суді відбулися кадрові зміни: у відставку пішов Михайло Войнаревич 13:31 Майже 82 тисячі нових ФОПів відкрилися від початку року: скільки на Вінниччині? 13:06 У Погребищі пройдуть змагання для ветеранів війни в межах обласних ігор «Незламні Вінниччини» 11:32 Чи актуальна ще комендантська година у Вінниці? Ми запитали 10:40 Екскаватор біля Ладижина вигорів вщент — водій дивом не постраждав 10:05 На Соборній водій Peugeot збив велосипедиста. Хлопця забрали до лікарні play_circle_filled 09:05 Вінниця прощається з 28-річним морпіхом Олексієм Іщуком 08:14 Сьогодні відзначають День матері. Історія, заборони та прикмети 11 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up