Як студентам складати іспити та захищати дипломні під час карантину: пояснення МОН

Як студентам складати іспити та захищати дипломні під час карантину: пояснення МОН
  • Вже невдовзі у студентів розпочнеться сесія. І складати екзамени, атестаційні іспити, захищати дипломні та курсові — вони будуть онлайн.
  • Про порядок проведення сесій під час карантину Міносвіти написало рекомендації.

Лист від Міністерства освіти і науки з методичними рекомендаціями щодо дистанційної сесії вже отримали кілька днів тому вінницькі заклади фахової передвищої та вищої освіти. Про це йдеться на сайті МОН. 

Міністерство освіти і науки пропонує складати іспити та захищати дипломні роботи онлайн. Навчальні заклади можуть самостійно обирати в якій системі це робити: вбудовані до системи управління навчанням (LMS), через електронну пошту, месенджери (Viber, Telegram та інші), відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google Meet, Skype та інші), форуми, чати тощо.

«МОН рекомендує закладам використовувати єдиний інструмент комунікацій під час проведення оцінювання та атестації студентів та закріпити його у власних нормативних документах», — пишуть на сторінці Міносвіти. 

Відео дня

Як читаємо у повідомленні, в МОН звертають увагу на забезпечення належного контролю, зокрема використання авторизованого доступу до комунікаційних інструментів. Також пропонують фіксувати час початку і завершення виконання студентом завдання, та використання алгоритмів випадкового вибору завдань.

«Захист кваліфікаційних робіт теж пропонується проводити онлайн. При цьому паперовий примірник кваліфікаційної роботи з власноручним підписом здобувача може бути надісланий поштою заздалегідь до екзаменаційної комісії», — додають у Міністерстві. 

Читайте також: 

«Працюємо над алгоритмом, щоб провести безпечно». Відомі дати ЗНО та вступної кампанії

Відчуваю себе тривожно серед людей. Зібрали поради психолога, як легко вийти з карантину

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:58 Додому повернулися українські Захисники, які понад два роки провели в російському полоні photo_camera 13:42 Ласий шматок у центрі Вінниці: ділянку біля фонтану Рошен передали в управління АРМА 13:10 Сльози радості й вдячності: Гайсинщина зустріла свого Героя з полону photo_camera 12:38 ДТП на трасі Мізяківські Хутори — Стрижавка: водійка виїхала на зустрічну Від читача 13:20 Продаж земельної ділянки для будівництва туристичної інфраструктури 12:03 Понад тисячу гектарів водойм повертають громадам на Вінниччині 11:15 Вперше за 15 років вінничанин виступить на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби 11:10 На Вінниччину насувається гроза: очікують до +35°C, зливи та шквали 10:30 Кращі місця для покупки квітів: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 10:02 На Брацлавській п’яний водій Hyundai влетів у зустрічне авто play_circle_filled 09:40 Без води та світла: оперативна інформація про відключення 4 липня 09:11 У Вінниці попрощаються з Олександром Вуглицьким, який загинув, рятуючи побратима 08:10 Сьогодні професійне свято правоохоронців України. Іменини, заборони та прикмети 4 липня 21:00 Вінницька область очолила рейтинг регіонів за кількістю антикорупційних вироків 20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно 19:06 На Вінниччині виписали понад 1600 штрафів за перевантаження фур, та загалом порушень меншає 18:22 «Мамо, не звинувачуй себе»: як у Буші загоюють серця після втрати синів на війні 18:05 Трояндовий рай у Великій Кісниці: родина Гуровських вирощує понад десять тисяч квітів photo_camera 17:32 Суд скасував генплан, але Агрономічна сільрада хоче дорогу: що відбувається на провулку Весняному? play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up