Як працюватимуть школи в Україні з 1 вересня: в МОЗ розповіли про плани

Як працюватимуть школи в Україні з 1 вересня: в МОЗ розповіли про плани
  • У Міністерстві охорони здоров'я України спільно з Міносвіти нашої країни почали обговорювати можливі формати роботи шкіл з початку нового навчального року, беручи до уваги факт пандемії коронавірусу.

Станом на сьогоднішній день в відомствах розглядають відразу кілька варіантів. Як передає «ВВС Україна», таку заяву озвучив заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

З його слів 1 вересня діти таки підуть в школу.

— Підуть. Але як — це вже питання, яке ми промовляємо з новим в.о. міністра освіти. Розглядаються кілька варіантів. Може доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах. Розглядаємо варіанти, наприклад, що математика буде в класі, а історія буде дистанційно проводитися. По змінах розводити. Я вважаю, що ці моделі ми напрацюємо, — сказав Ляшко.

Більш того, лікар додав, що спрогнозувати епідемічну ситуацію на вересень фактично неможливо.

— Готуємося і до гірших сценаріїв, дистанційна освіта, до проміжних варіантів і до повністю поверненню дітей до школи, — зазначив Ляшко.

Нагадаємо, раніше Ляшко заявив про те, що в Україні може бути ще 100 тис. заражених корона вірусом COVID-19, яких «не знайшли».

 

Читайте також:                          

Ще дві смерті від коронавірусу у Вінниці. Померли 62-річна жінка та 71-річний чоловік

Дані по СOVID-19 на 6 липня: в Україні + 543 за добу. Скільки у нашій області?

Вінниця не готова до подальшого послаблення карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Егор
    Маразм крепчает ... слава Украине слава героям
  • Егор
    Как вы уже достали своим коронавир ... люди мрут от пневмонии, гриппа, утопают каждый день и что теперь ... закройте водоемы, все закройте  ... и людей на цепь посадите ...
  • Ніна Мельник
    У сільських школах де по 10 учнів у класі можна організувати звичайне навчання.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 квітня, які ви могли пропустити 19:52 Заморозки та штормовий вітер чекають на вінничан наприкінці квітня. Детальний прогноз на робочий тиждень 19:36 Чемпіонат України із Зендокай Карате-до присвятили пам’яті тренера Віталія Гнатовського photo_camera 19:20 Слаломісти Вінниччини виграли командний залік на чемпіонаті України Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 18:09 Що відзначаємо у травні 2026: зберігайте календар важливих дат, щоб нічого не пропустити 17:14 Понад два мільйони українців уже скористалися програмою кешбеку за пальне. Скільки можна заощадити 17:03 Браконьєр із Хмільницької громади заплатить 81 тисячу гривень за незаконний вилов риби 16:12 Укрзалізниця змінює ціни на квитки: хто платитиме більше і як заощадити 15:04 У двох вінницьких коледжах відкрили сучасні майстерні за європейські кошти 14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду» 12:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:15 Сорок років після вибуху на ЧАЕС. У Вінниці провели мітинг-реквієм на честь ліквідаторів photo_camera 11:42 Негода на Вінниччині валить дерева та зносить зупинки. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 Живлення відновили та почали наповнювати систему — коли у вінничан з'явиться вода 10:00 «КамАЗи завантажені, люди стривожені»: як село тікало від радіації Чорнобиля 09:12 Програму «Доступні ліки» суттєво розширять. Що зміниться для вінничан уже в травні 08:09 Минає 40 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС: трагедія 26 квітня, що відгукується досі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up