Восени школярі можуть повернутися до дистанційного навчання

Восени школярі можуть повернутися до дистанційного навчання
  • У РНБО не відкинули дистанційного навчання школярів у наступному навчальному році. Уже зараз повинні бути підготовлені відповідні технічні можливості.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов не відкидає можливість продовження дистанційного навчання школярів у наступному навчальному році. Про це повідомляється на сайті президента України в суботу, 27 червня.

За словами секретаря РНБО, існує ймовірність того, що цієї осені більшості шкіл України доведеться знову перейти на дистанційне навчання.

— Тому вже сьогодні повинні бути підготовлені відповідні технічні можливості, —  зазначає Данілов.

Як відомо, школах випускникам роздали свідоцтва про здобуття середньої освіти. Випускні бали за пандемії коронавірусу рекомендували не проводити. Але в деяких школах усе ж вирішили влаштувати випускникам свято. Чи вдалося повеселитись і карантину не порушити - з карантинного випускного повернулася ТСН:

 

Читайте також:

ЗНО 2020 з математики: оприлюднили правильні відповіді та розв'язки задач

На Вінниччині за добу виявили 35 хворих коронавірусом: цифри по районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (33)
  • Кеп
    Це все робиться спецом,щоб знищити безкоштовну середню загальну освіту.Потім намалюють закон -хочеш,щоб дитина вчилася "не дистанційно" і отримала документ -плати грошву. Капіталізм і економія для рабів)))
  • Zina Bayramova
    Повыучивают за наши с вами денюжки,которые наворовали, только за границей
  • Олеся Максимяк
    Держава проти людей... це не бородьба з пандемією - це геноцид.
  • Жанна Афанащенко
    Діти  1 вересня мають повернутися до навчання і їх має навчати вчитель-предметник
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:42 Неякісне пальне? Що показали перевірки АЗС на Вінниччині 14:14 Коли та де у Вінниці освячуватимуть паски. Ми дізналися 13:24 Майже мільйон поза декларацією: НАЗК виявило порушення депутата Могилів-Подільської міськради 13:00 Анімовані тролі та велетні: у Вінниці відкрили фантастичний «Парк Легенд» (Новини компаній) Від читача 14:52 Поліція спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 12:24 Вінницька нерухомість у лідерах за ціною квадратного метра. Є актуальні дані 12:10 Вакансії в АН «Благоустрій», супермаркетах «Грош», «Varus» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 12:02 Передвеликодня толока у Вінниці — вздовж вулиці Генерала Арабея прибрали п'ять кілометрів території 11:07 Автотроща біля Калинівки: 26-річна водійка Renault врізалася у ВАЗ photo_camera 10:20 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:12 На утримання доріг місцевого значення виділили понад 45 мільйонів. Що вже зробили? play_circle_filled 09:36 Без води та світла. Адреси, де 7 квітня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:03 Вінниця прощається з двома захисниками Михайлом Ходирєвим та Ігорем Вакулою 08:10 Сьогодні — Всесвітній день здоров’я. Історія, традиції та заборони 7 квітня 21:40 Збірні України з флаг-футболу готуються до міжнародних змагань у Німеччині, Польщі і Чехії 21:00 З магазину у Вінниці викрали понад 13 тисяч гривень, а в Немирові з під’їзду зник дитячий велосипед 20:06 Спалювали траву і сміття — отримали штраф. У Лука-Мелешківській громаді зловили паліїв 19:15 Вітамінний кошик у квітні: скільки коштують перші овочі в супермаркетах Вінниці photo_camera 19:09 У Вінниці вперше відкрили Білу залу міської думи: як виглядає історичний простір часів УНР play_circle_filled 18:33 Апеляція скасувала відсторонення директора Центру матері та дитини у Вінниці. Що каже Присяжнюк?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up