«Служу народу України». Медики-випускники прийняли присягу на вірність

«Служу народу України». Медики-випускники прийняли присягу на вірність
  • Сьогодні, 25 березня, у медуніверситеті Пирогова 70 випускників прийняли присягу на вірність народу України
  • Вони — майбутні військові медики, що будуть рятувати життя воїнам на фронті

Молодь збиралася в центральному корпусі Пироговки. Там їх очікували викладачі, військові, що мали прийняти присягу від студентів. Вони стануть майбутніми військовими медиками.

Завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, полковник Микола Матвійчук вишукував 70 дівчат та хлопців.

— Ви, як ніхто інший, маєте розуміти — Україна потребує військових лікарів. Особливо, у цей неспокійний час. Вас повинні пам’ятати як врятувати життя військовослужбовцям на фронті, та власне життя, — казав перед присягою полковник Матвійчук.

Previous Next

Після нього виступили зі зверненням до вчителів найкращі студенти:

—  Від імені студентів 6-го курсу та інтернів хочу подякувати університету за надану можливість навчатися військовій медицині. Більшість з нас мріяли стати військовими лікарями ще з першого курсу.  Військовий медик — це особливе покликання, і наші знання мають служити народові України щодня. — казала випускниця Оксана Каплюк.

Протягом півгодини студенти складали присягу на вірність народові України перед своїми викладачами, повторюючи строки «Служу народу України».

Полковник Микола Матвійчук розповів, що студенти проходили дуже непросте навчання:

— Вони готові до роботи в екстремальних умовах. Наприклад, на практичних заняттях, при виконаннях маніпуляції поряд зі студентами створювали димову завісу, взривали взривпакети. Це все потрібно, щоб студенти навчалися справлятися зі стресом та чітко мислити, коли навколо хаос. Перших парамедиків, які так навчалися та вже побували в АТО, це врятувало: вони були готові на всі сто відсотків та повернулися додому живими.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Задунайский Торонтуй
    Работы вам хватит. Если не разбежитесь.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 «Нова допомога» для пенсіонерів виявилася шахрайством 20:04 Вінниця втратила 22-річного військового Єгора Басюка play_circle_filled photo_camera 20:01 У річку Дьогтянчик зливали стоки. Незаконну трубу демонтували 19:40 Майорять сотні стягів: який вигляд має Алея Героїв на Сабарівському цвинтарі photo_camera Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 19:10 ТОП-школи Вінниці: де ваша дитина отримає безпеку, розвиток та якісну освіту 19:08 Екологи перевірили якість пального на Вінниччині: що знайшли на АЗС 18:50 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:31 Вища освіта дорожчає: як змінювалися ціни у вишах Вінниці та чого чекати вступникам у 2026 році 18:13 Біля «Епіцентру» у Вінниці завершили ремонт дороги 17:14 Одразу дві пожежі у Вінниці: людей виводили з задимлених будинків play_circle_filled photo_camera 16:04 Після вибуху у вінницькій школі батьків закликали перевіряти рюкзаки дітей 15:48 «Не кожен вчитель виховав доктора наук»: як Олесю Стасюк три рази звільняли за правду про Голодомор 15:30 Позика на труднощі: як насправді працює процес видачі, і чому цього не потрібно боятися (Новини компаній) 15:26 Хвиля кадрових змін у школах Вінниці. Хто претендує на посади директорів і як проходить відбір 15:05 У Пеньківці 15-річна дівчина на мотоциклі врізалася у мотоблок photo_camera 14:38 Більше ніж утричі подорожчали «Муніципальні картки вінничанина». Чому так? 14:06 22 тисячі доларів за «відмазку» від служби: у Вінниці чоловік хотів заробити на військовому 13:13 Українські військові уразили пункти управління дронами та склади ворога photo_camera 12:08 У Вінниці 19-річну дівчину затримали з пів кілограмом PVP-солей photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up