Семеро вінничан отримали 200 балів на ЗНО з англійської мови та математики

Семеро вінничан отримали 200 балів на ЗНО з англійської мови та математики
  • Цьогорічне ЗНО на 200 балів здали 19 випускників з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей. Семеро вінничан отримали 200 балів на ЗНО з англійської мови та математики.
  • Вітаємо з успішною здачею ЗНО з англійської мови Анну Човган. Вона набрала 200 балів.   

На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти привітали учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали 200 балів за виконання завдань сертифікаційних робіт.

На Вінниччині семеро учасників ЗНО отримали по 200 балів з хімії, англійської мови та математики.

Двоє випускників ФМГ№17 показали найвищі результати з математики та англійської.

Відео дня

По 200 балів з англійської мови отримали випускники вінницьких приватної гімназії «Дельфін», технічного ліцею, гімназії №1 імені Пирогова, ЗОШ №16 та ЗОШ №32.

Ми приєднуємось до вітань. Та зокрема вітаємо з успішною здачею ЗНО з англійської мови Анну Човган.   

Із хімії та фізики на 200 балів ЗНО не склав жоден випускник з Вінниччини, а результати з інших предметів ще чекають.

 

Читайте також:

Рейтинг українських ВУЗів Scopus: вінницький університет потрапив у ТОП-20

«Золоті знання», або Скільки доведеться платити за навчання вінницьким студентам

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Вадим Дмитриев
    Красавчеги и красавишны. Целеустремленный труд он такой.
  • Светлана Рулько
    До чого тут школи, коли діти поголовно ходять та займаються з репетиторами чи десь у інших спецзакладах? Все це ділить  школи на привілейовані і ні, а насправді- результати дітей, то аж ніяк не досягнення їх учителів. Нехай рейтинги формують з призових місць на олімпіадах (міській та обласній і всеукраїнській), а не ЗНО учнів, хоча й це не гарантія, що учні свої знання отримують саме у закладі зі своїми вчителями.
  • Evgen Lysych
    Безперечно, потрібно привітати успіхи талантливої молоді, але... Загальне падіння рівня освіченості викликає просто жах. Освіта є, а освіченості немає.
    Вадим Дмитриев reply Evgen Lysych
    Глупые родители и неокрепший детский мозг. Открытый информационный мир, внушительный инфопоток и весь спектр доступных удовольствий делают неподготовленным медвежью услугу.
  • Жанна Кузнєцова
    Чому далі статистику з висновками не оприлюднила? Такого провального року ЗНО з математики не було...  Поспілкуйтесь з вчителями - не престижна математика в Україні.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:10 Сльози радості й вдячності: Гайсинщина зустріла свого Героя з полону photo_camera 12:38 ДТП на трасі Мізяківські Хутори — Стрижавка: водійка виїхала на зустрічну 12:03 Понад тисячу гектарів водойм повертають громадам на Вінниччині 11:15 Вперше за 15 років вінничанин виступить на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 11:10 На Вінниччину насувається гроза: очікують до +35°C, зливи та шквали 10:30 Кращі місця для покупки квітів: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 10:02 На Брацлавській п’яний водій Hyundai влетів у зустрічне авто play_circle_filled 09:40 Без води та світла: оперативна інформація про відключення 4 липня 09:11 У Вінниці попрощаються з Олександром Вуглицьким, який загинув, рятуючи побратима 08:10 Сьогодні професійне свято правоохоронців України. Іменини, заборони та прикмети 4 липня 21:00 Вінницька область очолила рейтинг регіонів за кількістю антикорупційних вироків 20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно 19:06 На Вінниччині виписали понад 1600 штрафів за перевантаження фур, та загалом порушень меншає 18:22 «Мамо, не звинувачуй себе»: як у Буші загоюють серця після втрати синів на війні 18:05 Трояндовий рай у Великій Кісниці: родина Гуровських вирощує понад десять тисяч квітів photo_camera 17:32 Суд скасував генплан, але Агрономічна сільрада хоче дорогу: що відбувається на провулку Весняному? play_circle_filled photo_camera 17:04 Вінничанин отримав десять років ув'язнення за проросійські дописи в соцмережах 16:15 У Вінниці об’єдналися дві відомі автошколи — тепер це «Водій Плюс» (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up