Ще двоє вінничан отримали по 200 балів на ЗНО. Цього разу з хімії та математики

Ще двоє вінничан отримали по 200 балів на ЗНО. Цього разу з хімії та математики
  • Один випускник одразу отримав найвищий результат, інший — подавав апеляцію. Назвали їх імена.

Про це у фейсбук пише Сергій Моргунов.

—  200 балів з хімії набрав Павло Півень з 4-ої школи. Довів свій рівень знань з математики й Олександр Дзюняк з 17-ої гімназії — після розгляду апеляції він має найвищий бал, — пише Моргунов. — Вкотре переконуюсь, яка здібна і наполеглива наша молодь. Вітаю хлопців — так тримати!

Цього року основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбулась 25 червня. Під час її складання, нагадаємо, троє вінницьких юнаків набрали максимальних 200 балів.

Це Богдан Архипчук, що цьогоріч закінчив фізико-математичну гімназію № 17, та Ілля Кузнецов та Володимир Шрамко — випускники Вінницького технічного ліцею. Тепер до когорти відмінників-математиків доєднався і Саша Дзюник.
 

 

Читайте також:

«Не так складно, як здається». Історії вінницьких школярів, які склали ЗНО на 200 балів

З урнами для масок і температурним скринінгом. Як працюватимуть школи з 1 вересня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Алена Старыш
    Молодці
  • Юра Быков
    Пресслужба Державної податкової служби України : «Списки» Дубінського
    https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/428173.html
  • Олена Шпак
    Молодці ! Бажаю, успіхів у подальшому!
  • Валентина Онофрийчук
    Молодці! Удачі!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У лісах Вінниччини зросла чисельність зайців, козуль і муфлонів. Кого ще можна зустріти в регіоні 20:32 Мільйони на букети: хто і навіщо купував квіти за бюджетні кошти на Вінниччині у 2026 році 20:02 Піймали п’яним за кермом, але він знову поїхав — і збив дорожника біля Калинівки 19:24 Кілер виявився підставним: як киянин замовив вбивство тещі і сам потрапив у пастку play_circle_filled Від читача 19:25 Втрачено карту водія 19:11 Вінничан запрошують на інтерактивний екозахід про збереження довкілля 18:18 Замість старих підприємств та ринків: як у Вінниці зʼявилися найпопулярніші ТРЦ 18:03 Від міщанських поселень до сучасних мікрорайонів: таємниці вінницьких Хуторів 18:03 У лікарні Пирогова провели трансплантацію нирки від померлого донора 16:58 Помер відомий хірург Петро Шевня — викладач медуніверситету та засновник лікарської династії 15:49 Кадрові зміни у поліції Вінниччини: призначили нових керівників у двох райвідділах 15:04 Ревнощі довели до необдуманого вчинку. На Бершадщині чоловік спалив мопед односельця і сховався на горищі 14:04 Візит посадовців облради до Німеччини: склад делегації та хто оплатив поїздку 13:07 Масштабний ремонт Калинівської об’їзної: скільки дороги вже відновили і коли завершать 12:20 «Пішки піднімалися 320 метрів вгору, бо ліфт не працює»: як глядачам повернули телебачення 11:54 Після шести років ремонту відкрили басейн «Авангард»: що оновили та скільки коштує відвідування play_circle_filled 11:04 На Хмельницькому шосе розпочали весняне прибирання зупинок. У місті відмиють понад 200 павільйонів photo_camera 10:28 Затримали «стартаперів», які за $2000 переправляли через Дністер призовників у гідрокостюмах photo_camera 10:20 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 10:09 Імена Героїв на мапі міста: у Вінниці перейменують три вулиці та створять сквер Назарія Гринцевича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up