«Подорожуй навчаючись»: у молодіжному центрі розповідатимуть про міжнародні програми обміну

«Подорожуй навчаючись»: у молодіжному центрі розповідатимуть про міжнародні програми обміну
  • Про актуальні міжнародні освітні можливості та як їх шукати розповідатимуть у обласному молодіжному центрі «Квадрат». Як долучитися?

«Неформальне навчання, нові знайомства та враження — все це можна отримати на молодіжних обмінах, тренінгах та навчальних візитах майже безкоштовно і у різних куточках світу», — пишуть на сторінці молодіжного центру. Тому для вінницької молоді вони організовують подію, де розповідатимуть про програми обміну, зокрема програму Erasmus. 

Ця програма, пояснимо, надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС і важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям. Терміни навчання і стажування можуть складати від трьох місяців до одного року.

Як читаємо з анонсу, у «Квадраті» проведуть знайомства з крутими програмами від Erasmus+ та інші. Розповідатимуть лайфхаки, як заповнювати заявку та як правильно писати мотиваційні листи на Erasmus. 

Також ви зможете дізнатись про найпоширеніші помилки у заявках від тих, хто відбирає учасників та учасниць. Крім того, розповідатимуть про актуальні міжнародні можливості та ресурси де їх шукати. 

За словами організаторів, захід спрямований на школярів, яким понад 15 років, студентів та молодь до 35 років. Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації за посиланням. Відбуватиметься захід у молодіжному центрі, що на Театральній, 15, восьмого жовтня о 18.30. 

Читайте також: 

«Абсолютний новий антирекорд»: лікарні, які приймають хворих на COVID-19, завантажені на 90%

Перший день роботи світлофорів на площі Гагаріна (ФОТОРЕПОРТАЖ)


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 21:01 На Вінниччину суне циклон: коли впаде температура та почнуться грози play_circle_filled 20:03 П’янючий водій вантажівки їздив вулицями Вінниці 19:32 Штраф за приховане майно і виправдання за 200 га землі: чим закінчилися суди депутата Мордванюка? Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 19:08 Штраф у 510 гривень і майже 30 тисяч збитків: чоловік покарали за вирубку дерев 18:47 «Дитину можна було врятувати»: батьки звинувачують лікарів у смерті сина. А що кажуть медики? 18:04 У Вінниці переселенцям безкоштовно робитимуть стрижки: як записатися 18:03 Рекордний Etno & Food Fest «ТяжиLOVE»: у ліцеї №27 зібрали понад 450 тисяч гривень для ЗСУ play_circle_filled photo_camera 17:01 Захисник із Бершадської громади отримав одразу дві високі нагороди photo_camera 16:19 Скандал у Вінниці та події в Одесі: з яким «минулим» Іван Іщенко очолив поліцію Хмельниччини 16:05 Куди у Вінниці піти на курси: твоя нова робота (партнерський проєкт) 15:11 У Клембівці 14-річна дівчина на мотоциклі зіткнулася з Audi photo_camera 14:50 Сто років без Петлюри: як Вінниця стала столицею його боротьби photo_camera 14:07 У Ладижині літню жінку знайшли на підлозі у квартирі 13:07 Армія рф масовано атакувала Україну ракетами, авіабомбами та дронами photo_camera 12:04 Посадовицю з Немирівщини підозрюють у махінаціях із преміями та декларацією 11:26 Через одну СМС-ку можна втратити всі гроші. Як працює шахрайство із SIM-картками? 11:19 Дитину шукали кілька годин: у Хмільнику підліток потонув у річці 10:46 Через люк на дорозі BMW влетів у подвір’я в Козятині: водій у лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up