Курс на «Євробачення»: чого очікують вінницькі музиканти від своєї участі на конкурсі

Курс на «Євробачення»: чого очікують вінницькі музиканти від своєї участі на конкурсі

Претендувати на участь у щорічному пісенному конкурсі, у цьому році вирішили 6 вінницьких виконавців та музичних гуртів. Ми дізналися, чому вони подали заявки і на що вони при цьому розраховують

 

Цього року Україна приймає «Євробачення-2017». І незважаючи на усі труднощі та становище в країні, до організації конкурсу у нас підходять з усією серйозністю і відповідальністю. Поки скептики ведуть підрахунок, у скільки Україні обійдеться «Євробачення», ми вирішили порадувати вас новиною про те, що свої заявки на відбіркові кастинги відправили дві вінницькі виконавиці і аж чотири музичні гурти.


THE HYPNOTUNEZ

  • Проект «Євробачення» є міжнародним конкурсом, де беруть участь абсолютно різні виконавці у різних жанрах, і можна сказати, що чим більше вони «неформат», тим це буде цікавіше. Я думаю, що ми досить органічно впишемося у формат проекту. Від України було вже досить форматних виконавців. Тепер і ми спробуємо.


«НЕ лізь, БО вб’є»

  • Розраховуємо, якщо не на перемогу, то на можливість бути почутими і побаченими потрібними людьми, які зіграють свою роль у майбутній мегапопулярності гурту. Подали заявку, бо використовуємо усі можливі і не можливі ресурси для втілення бажаної мети.


Оксана Славна

  • Я думаю, для будь-якого артиста було б честю представляти свою країну на такому престижному конкурсі. Звичайно, сам національний відбір — це скоріше можливість заявити про себе не лише як про співачку, а і як про автора. Я розумію, що є таке поняття, як «формат Євробачення». Але торішня перемога Джамали показала всім, що головне — це пісня і емоції. А пісня у мене прекрасна.


Ксенія Царенко


 
  • Для мене, як виконавиці, яка виконала багато різної музики, написання авторської пісні — це новий етап у професійному розвитку. Дізнавшись, що є такий, на перший погляд прозорий відбір на пісенний конкурс, я подумала, а чому б не спробувати написати свою пісню. Завжди ставлю цілі, розраховані на отримання максимального результату, тому сподіваюся на проходження у півфінал, але разом з цим, не забуваю про те, що іноді є речі, які від нас не залежать.


«Женя і Катя»


 
  • Вирішили взяти участь, бо віримо в молоду незалежну українську музику, частиною якої ми є. Саме таку музику має почути світ від України. Дуже хочемо потрапити у відбірковий етап. Але там велика кількість учасників, дуже сильних гуртів і виконавців, за яких вже проголосувала величезна кількість людей.


Martovi Orchestra


 
  • Ми завжди відкриті новим горизонтам та викликам. Раніше випробовували себе на Global Battle of the Bands, Emergenza, а крок убік Євробачення робимо вперше. Ми давно перестали на щось розраховувати, так як покладатися можна тільки на себе, свої сили і цілі. Ми не очікуємо, що участь у відборі стане для нас поворотним моментом: якщо це станеться — відмінно, якщо ні — відсутність очікувань призводить до відсутності розчарувань.

 

Читайте детальніше про: 

 
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:14 Коли та де у Вінниці освячуватимуть паски 13:24 Майже мільйон поза декларацією: НАЗК виявило порушення депутата Могилів-Подільської міськради 13:00 Анімовані тролі та велетні: у Вінниці відкрили фантастичний «Парк Легенд» (Новини компаній) 12:24 Вінницька нерухомість у лідерах за ціною квадратного метра. Є актуальні дані Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 12:10 Вакансії в АН «Благоустрій», супермаркетах «Грош», «Varus» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 12:02 Передвеликодня толока у Вінниці — вздовж вулиці Генерала Арабея прибрали п'ять кілометрів території 11:07 Автотроща біля Калинівки: 26-річна водійка Renault врізалася у ВАЗ photo_camera 10:20 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:12 На утримання доріг місцевого значення виділили понад 45 мільйонів. Що вже зробили play_circle_filled 09:36 Без води та світла. Адреси, де 7 квітня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:03 Вінниця прощається з двома захисниками Михайлом Ходирєвим та Ігорем Вакулою 08:10 Сьогодні — Всесвітній день здоров’я. Історія, традиції та заборони 7 квітня 21:40 Збірні України з флаг-футболу готуються до міжнародних змагань у Німеччині, Польщі і Чехії 21:00 З магазину у Вінниці викрали понад 13 тисяч гривень, а в Немирові з під’їзду зник дитячий велосипед 20:06 Спалювали траву і сміття — отримали штраф. У Лука-Мелешківській громаді зловили паліїв 19:15 Вітамінний кошик у квітні: скільки коштують перші овочі в супермаркетах Вінниці photo_camera 19:09 У Вінниці вперше відкрили Білу залу міської думи: як виглядає історичний простір часів УНР play_circle_filled 18:33 Апеляція скасувала відсторонення директора Центру матері та дитини у Вінниці. Що каже Присяжнюк? 18:10 У Вінниці «накрутили» понад півмільйона на обладнанні для училища. Справу розглядатимуть у суді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up