Команда «Вінніцит» ВДПУ стала віце-чемпіоном Всеукраїнського географічного турніру

Команда «Вінніцит» ВДПУ стала віце-чемпіоном Всеукраїнського географічного турніру
Переможці змагань

Другий рік поспіль на кафедрі географії природничо-географічного факультету Вінницького державного педуніверситету проходив Всеукраїнський географічний турнір. Учасники боролися за Кубок заслуженого діяча науки і техніки, доктора географічних наук, професора, завідувача кафедри Григорія Денисика.

Свої команди привезли однодумці та учні єдиної в Україні Школи антропогенного ландшафтознавства, яку започаткував і керує Григорій Денисик. Їх було вісім. Наше місто представляли «Гольфстрім» Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ і «Вінніцит» природничо-географічного факультету ВДПУ. Проти них боролися колективи вишів з Дніпра, Кам’янець-Подільського, Кривого Рогу, Луцька, Рівного і Чернівців.
Після урочистого відкриття, яке відбулось в стінах педуніверситету, команди демонстрували свої «візитки». Під час них учасники  проявили креативний підхід, дотепність та артистизм. Наступний етап – географічний «Брейн-ринг», який провів Григорій Денисик.

Практичний етап змагання відбувався в урочищі Сабарів, що є унікальним в геолого-геоморфологічному та історичному аспектах. Там розбили табір та організували польову кухню. Перший день фестивалю завершився смачною вечерею, конкурсом туристичної пісні та дружнім спілкуванням біля багаття під гітару і баян.

– Природа підготувала свої випробування: дощ та пориви вітру. Але усі учасники гідно подолали перешкоди, оскільки мали необхідний практичний досвід, здобутий у походах та тренуваннях, – каже старший викладач кафедри географії ВДПУ Вікторія Канська. 

Програма другого конкурсного дня включала складання наплічника, розпалювання багаття, спортивне орієнтування на місцевості та приготування козацького куліша.

Кубок та головний приз (унікальне видання національного атласу України) виборола команда «Terra» географічного факультету Чернівецького національного університету. Друге місце посіла команда «Вінніцит», яку підготував кандидат географічних наук, старший викладач кафедри географії Володимир Канський. Бронзу здобула команда «Меридіан» географічного факультету Східноєвропейського національного університету з Луцька. 

Організатори турніру висловлюють подяку усім спонсорам: благодійному фонду «Подільська громада», директору мережі «Максимус» Борису Максимчуку, інституту передових технологій (Київ), ТМ «Рудь», ТМ «МАК-ВАР Екопродукт», ТМ «Всеволодівські делікатеси», кабінету краси та здоров’я «Фішка».

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Омелян Безтижий
    оооо Канська.... ше одна танцовшіца. За гроші студента пропихне будь куда
  • Омелян Безтижий
    Географічний турнір Денисика на кубок Денисика.... а не забагато завищена самооцінка??? Йти на пенсію! Дай місце молодим
  • Задунайский Торонтуй
    Дэнысык по сей день работал бы простым учителем в очень далеком рогульском селе. Если бы ему не помог устроиться в пединституте один человек.

    Которого он предал потом.
    Омелян Безтижий reply Задунайский Торонтуй
    така доля...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:28 Ексвчитель із Шаргорода, який убив двох підлітків, — осудний 21:13 Морози й хуртовини накриють Вінниччину наприкінці року play_circle_filled 21:06 Автотроща під Вінницею: водій помер на руках у медиків, ще три жінки опинилися в лікарні photo_camera 21:01 На що хворіли вінничани у листопаді: цифри та тенденції photo_camera Від читача 18:46 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 20:09 7 нових елементів додали до обласного переліку нематеріальної культурної спадщини Вінниччини 19:25 Бізнес після війни: 5 історій успіху ветеранів, що відкрили власну справу завдяки грантам photo_camera 19:06 Хірургічна точність та швидка евакуація. Медики повернули до життя важкопораненого бійця 18:18 На Вінниччину надійшла перша партія вакцини від ВПЛ: з січня щеплення стане обовʼязковим для дівчат 18:08 Запустив петарду — заплати штраф, за салют — в'язниця. Що варто знати перед святами 17:05 Людські долі або Історії Героїв, чиї серця зупинились на полі бою. Частина друга photo_camera 16:04 На межі неможливого: історія порятунку воїна з геморагічним шоком та ішемією photo_camera 15:03 Дідух, вертеп та різдвяна зоря: у холі мерії експонують роботи юних митців photo_camera 14:21 70% будинків — старші за 45 років: що роблять у місті з житловим фондом 14:04 Трагедія на річці Дохна: у Бершаді рятувальники дістали з води тіло 55-річного чоловіка 13:16 Понад 5000 дронів та сотні авіабомб: ворог посилив обстріли українських позицій photo_camera 12:11 Горіли ресторани і вантажівка: за одну добу рятувальники 13 разів відвойовували майно у вогню photo_camera 11:40 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 11:01 На Вінницю насувається негода, яка може ускладнити рух транспорту 10:22 Де у Вінниці сьогодні не буде води: перелік адрес та терміни відновлення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up