«30% заповнених місць у залі». Коли і як відновлять роботу вінницькі кінотеатри

«30% заповнених місць у залі». Коли і як відновлять роботу вінницькі кінотеатри
Фото з «Хмарочос»
  • Попри чергове пом’якшення карантину та постанову Уряду про відновлення культурних заходів, вінницькі кінотеатри не мають дозволу на роботу. 
  • Коли вони сподіваються виходити з карантину та яких змін очікувати відвідувачам? 

З 10 червня в Вінниці, як у всій країні, розпочався черговий етап послаблення карантину. Зокрема, дозволяється проведення культурно-мистецьких заходів. Кінотеатри ж залишаються закритими. Ми зателефонували у вінницькі кінотеатри, щоб дізнатись, як і коли вони сподіваються виходити з карантину. 

У Кінотеатрі «Родина», що розташований на вулиці Оводова, всі сеанси скасовано з початку березня. Впродовж карантину в соцмережах кінотеатру складали підбірки фільми та запрошували на онлайн-кіномарафони. 

«Ми дуже сумуємо за всіма вами. За маленькими і дорослими глядачами. За тим, як ви неквапно збираєтесь у фойє перед сеансами і як незграбно запізнюєтесь», — пишуть на Facebook-сторінці «Родини». 

Відео дня

Працівники кінотеатру пояснюють, поки немає вказівки від міськради вони не можуть відкритися. Кажуть, як тільки їм дадуть добро, то вони одразу відновлять роботу. Вже готові приймати гостей, дотримуючись від санітарних норм. 

У кінотеатрі ім. М. Коцюбинського, що на Соборній, пояснили, що для відкриття кінотеатрів потрібен дозвіл Кабміну відповідно до плану етапів виходу з карантину. Загалом, кінотеатри планують відкрити у липні, тож вінницький кінотеатр теж сподівається відкрити свої двері вже наступного місяця. Проте, кажуть, розуміють, що ця інформація є попередня і неостаточна. 

Залишається закритим і  «Smart Cinema», що розташований на четвертому поверсі ТРЦ «SkyPark». Там також попереднє відкриття планують на липень, але поки вони не можуть назвати точну дату поновлення роботи кінотеатру.

Додамо, у коментарі hromadske виконувачка обов’язків міністра культури, молоді та спорту Світлана Фоменко розповіла, що у Кабінеті міністрів України розглядають можливість спочатку відкрити кінотеатри з обмеженням у 30% заповнених місць у залі. Натомість це може бути не вигідно об'єктам господарювання.

«Якщо говорити про етапи виходу з карантину, то і в кінотеатрах, і в інших концертних залах будь-якої форми власності, в першу чергу, мають бути дотримані ті вимоги, які затверджені МОЗ, і диктують своїми протоколами медики. Тобто на першому етапі це можливе заповнення на 30%», — каже вона. 

Водночас Фоменко уточнила, що має інформацію від представників галузі культури, що така заповненість не принесе бажаного прибутку. 

«Така кількість людей у залах кінотеатрів, скажімо, не покриває ті витрати, на які розраховує об’єкт господарювання», — продовжує вона. Фоменко також сказала, що Уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Попередньою датою розглядають 1 липня, однак є нюанси.

Читайте також: 

Карантин послабили: які порушення знайшли у закладах області

До 25% врожаю втратять вінницькі аграрії. А закон про ринок землі хочуть змінити до 2024 року

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • И.С.
    если это не прибыльно, то не открывайтесь. Я помню, что Родина и при 10% заполненности работала. Не очень прибыльно, но Родина за сверхприбылью не гналась.
    Rabbit123 reply И.С.
    Случались отдельньıе представления, где бьıло и 50-80%
    И в среднем вьıходило где-то 30-40%
    А теперь столько не получиться, т.к. 30-максимум
  • Andrij Kotok
    От не вірю я що будуть дотримуватися
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Ремонт на Брацлавській: хто зможе проїхати та які зміни в русі громадського транспорту 20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up