Злочин мимоволі. Обікрасти квартиру спонукав знайдений у під’їзді ключ

Злочин мимоволі. Обікрасти квартиру спонукав знайдений у під’їзді ключ

Злодій обікрав квартиру на вулиці Янгеля за допомогою ключа, який знайшов у під’їзді. За злочин, спровокований випадковістю, чоловіку загрожує до шести років в’язниці. 

Про крадіжку з квартири в будинку вулиці Академіка Янгеля, скоєну на початку березня, розповіла прокурор Вінницької місцевої прокуратури Лариса Вітковська. Вона каже, що завдяки налагодженій співпраці поліції, прокуратури та суду крадія розшукали, затримали і взяли під варту.

Все почалося з того, що приблизно о другій ночі, у під’їзді житлового будинку по вулиці Академіка Янгеля чоловік знайшов металевий ключ. Він зрозумів, що цей ключ може бути від однієї з квартир в цьому під'їзді, і вирішив прийти сюди удень, коли мешканці розійдуться на роботу, та перевірити це.

І наступного ранку – злодій знайшов саме ті двері, які відчиняються знайденим ключем.  

- Приблизно об 11.00 годині зловмисник шляхом підбору ключа зайшов до однієї з квартир, звідки виніс автохолодильник, ноутбук, дриль, цифровий фотоапарат, три куртки, відеореєстратор, інші речі, а також документи, - говорить Лариса Вітковська.

За словами прокурора, затриманого правоохоронцями крадія, який раніше скоював майнові злочини, арештували. Його останній злочин кваліфікували за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України - таємне викрадення чужого майна, поєднане із проникненням у житло, скоєне повторно.

- Злодію загрожує до 6 років позбавлення волі, - каже Лариса Вітковська. – Йому повідомили про підозру. Наразі досудове розслідування триває.


Читайте також:

Серійних «домушників» допомогла взяти сусідка – «стукнула» на чужинців по «102»

Квартирних крадіжок у Вінниці стало більше. Чому поліція не справляється?

10 схованок у квартирі, в яких «домушник» шукатиме гроші в першу чергу

Шукайте охоронну фірму до крадіжки. Скільки у Вінниці беруть за сигналізацію?

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 10 по 17 серпня, які ви могли пропустити 20:04 Як підготувати дитину до школи без зайвого стресу? Прості кроки для батьків 19:07 То спека, то дощі: якою буде погода на Вінниччині протягом тижня 18:09 Відпустка закінчилась, а втома залишилась? Спеціалісти дали поради, як повернутися до роботи Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 17:04 Нові «рейнджери» вже на вулицях Вінниці: одна машина замінює до десяти прибиральників play_circle_filled 16:02 Інсульт без очевидних симптомів. Як розпізнати «інсульти-хамелеони» та «тихі» інсульти 15:47 Визначено переможців спартакіади «Найкраща спортивна міська громада Вінниччини» 14:45 У Дністрі біля Великої Кісниці потонув чоловік. Його тіло знайшли за п’ять метрів від берега 13:50 У школах змінили правила реагування на булінг. Що тепер мають знати батьки та вчителі 13:20 «Батьків сніп був тугенький, а мамин — тендітний»: жнива у полі і в спогадах 12:42 «Її витинанки знали у світі»: раптово померла відома мисткиня, чиє дитинство минуло на Вінниччині photo_camera 11:50 Вінничани у складі збірної України досягли європейської вершини у хокеї на траві 5s photo_camera 11:37 «Нива» вдома розійшлася миром із «Вільхівцями»: не втримала перевагу на фініші 11:26 Сів у Mercedes і втік з місця ДТП — нові деталі аварії біля Садового 10:58 Врізався у Lexus, а той — у Volkswagen: на Вінниччині п’яний водій спричинив потрійну ДТП 10:18 Вакцинація дітей перед школою та садочком: що варто знати батькам перед навчальним роком 09:11 «Camino Podolico» стане офіційним брендом. Вінниця подала заявку на реєстрацію торгової марки 08:07 Сьогодні відзначають Горіховий Спас. Які є прикмети та заборони 16 серпня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up