За час карантину поліція виписала 733 адмінпротоколи на порушників

За час карантину поліція виписала 733 адмінпротоколи на порушників
  • Поліцейські продовжують нести службу у посиленому режимі. 
  • На Вінниччині щодня працюють близько 50 рейдових груп та 140 мобільних патрулів.
  • З початку карантину вони виявили 733 порушника.

Дані про результати своєї роботи оприлюднило Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції у Вінницькій області.

— З початку карантинних заходів поліцейськими відносно керівників підприємств, установ, організації, торгових закладів, установ харчування та підприємців складено 386 адміністративних протоколів, — сказали в обласній поліції. — Протягом 29 червня поліцейські склали 23 адміністративних протоколи за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). 

Останні адмінпротоколи склали:

  • 8 — на власників та продавців торговельних закладів, 
  • 14 — відносно фізичних осіб, 
  • 1 — на водія пасажирського транспорту.

Тим часом, у шістьох районах області — Мурованокуриловецькому, Літинському, Козятинському, Гайсинському, Могилів–Подільському та Крижопільському — продовжують працювати санітарно-карантинні пости.

Нещодавно журналіст 20minut.ua взяв участь в інспекції, яку організувала Держпродспоживслужба і поліція, і побачив, як працівники ресторанів та магазинів нехтують встановленими правилами, говорять відверту неправду та отримують за це лише попередження.

Репортаж з перевірки знайдете тут: Від «Гостевії» до «Берлоги». Ми перевірили, як дотримуються карантину в ресторанах.

 

Читайте також:

В Україні за добу виявили 664 випадки COVID-19, на Вінниччині — 12

На Вінниччині зафіксували 29-й летальний випадок від COVID-19

В області за добу виявили 12 нових випадків COVID-19: дані по Вінниці та районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:03 У Вінниці з 6 травня запрацює фонтан Roshen. Як працюватиме цього сезону 13:10 Тепер можна лікувати зуби дітям і дорослим без болю і страху! (Новини компаній) 13:03 У Вінниці чоловік під час перевірки ТЦК погрожував муляжем гранати. Рішення суду 12:08 Ювелірна махінація на 11 мільйонів. БЕБ притиснуло вінницьких виробників прикрас за несплату податків photo_camera Від читача 14:21 Від «ворогів» до курортів: як родина Мединського відпочиває у Франції 11:56 Занедбані машини у Вінниці. 32 авто під загрозою евакуації — чи є серед них ваша? 11:09 На даху електропоїзда у Вінниці 14-річного хлопця вдарило струмом 10:45 Самокат у місті: розвага чи повноцінний транспорт? Перевірили на практиці (партнерський проєкт) 10:07 Вакансії в магазинах ТМ «М'ясний майстер», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 59 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:04 Відключення світла та води у Вінниці: графік робіт комунальних служб на 5 травня 09:28 У Вінниці тролейбус переїхав ногу дев’ятирічному хлопчику. Дитину госпіталізували 09:03 Вінниця проводжає в останню путь бійця 154-ї бригади Костянтина Семенюка 08:12 В цей день вітайте акушерок зі святом: історія, заборони та прикмети 5 травня 21:00 Оркестр, майстеркласи та дегустації: вінничан кличуть на «Пироговський пікнік» 20:35 «Все, ти їдеш у Чорнобиль»: чорнобилець після поранення на Майдані 12 років допомагає військовим 20:05 На Одещині прикордонники затримали «кортеж» порушників кордону, серед них — вінничанин 19:47 Оновлення шкіл: за три мільйони ліцеї №15 та №27 отримають сучасні кабінети природничого циклу 19:11 Старі хати перетворили на туристичний хутір із колекцією вишиванок і крафтовим виробництвом photo_camera 18:20 Майже 200 домашніх улюбленців за три години вакцинували від сказу. Графік виїздів у Вінниці 17:30 Живете без зубів або зі знімними протезами? Є рішення за 1 день — All-on-4! (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up