Як любов до телевізора чоловіка в суд привела

Як любов до телевізора чоловіка в суд привела
До чого ЗМІ можуть довести! Жага до споживання мультимедійної інформації інколи настільки заволодіває людиною, що вона здатна на дива. І на злочини.

Дарма кажуть, що вітчизняне телебачення котиться у прірву. Дарма люди від телевізорів відмовляються. Не думають же про те, що навіть за придуркуватими ток-шоу і рекламами підгузків з часом можна засумувати. А от наш герой вже до цього прийшов.

Життя без телебачення йому набридло, напад інформаційного голоду дав про себе знати. Тож одного вечора о 17.00 він вийшов на ТБ-полювання у селищі Чечельнику. Зауважмо, 17.00 – всі йдуть з роботи у теле-життя, наближається прайм-тайм. А у прайм-тайм, як відомо, завжди показують якісь супер-цікавинки. От чолов'яга! Знає толк у законах жанру телевізійного віщання! Тож і з'явився в нього телик у найбільш підходящий для цього час.

А як з'явився? Дуже просто. «Обвинувачений, діючи з метою незаконного збагачення, шляхом вільного доступу, з приміщення гаража викрав телевізор загальною вартістю 400 гривень». Правильно, чого ж добру пропадати? Відчинений гараж – чому б не завітати? Стара бюджетна модель телевізора – треба брати, бо кому ж він треба? У вік інтернету, 3Д-принтерів та айфонів таке бажання заволодіти телевізором – прямо-таки архівне почуття. А самому телику як приємно, що він залишився затребуваним у цьому мультимедійному світі!

Цікаво, що крадій техно-антикваріату свою гаражну знахідку нікому не намагався продати. Надивився усіляких футболів, концертів, надивувався з новин, і преспокійно віддався у руки правосуддя. У судовому порядку справжній власник «ящика» і його конкурент-злодюжка уклали угоду про примирення. Більше двох тисяч крадій заплатив за експертизи, а сам телевізор цілим і неушкодженим повернувся на своє попереднє місце проживання. Не сумуй, телевізійний злодюжко! У світі ще мільйони теликів.

Мораль: ти не ти, коли голодний на інформацію.

Вирок у судовому реєстрі https://goo.gl/3KxWgv

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Аварійні бригади «Вінницяміськліфту» отримали новий бус photo_camera 20:15 Мама загиблого воїна, військові та діти війни стали героями фотовиставки photo_camera 19:33 «Не пройшло і року»: що сталося з відремонтованою дорогою на Бар? play_circle_filled photo_camera 18:56 У Вінниці дітей навчатимуть виживанню, туризму та дослідженню природи Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 18:18 Найбагатші та найбідніші громади Вінниччини: склали рейтинг за бюджетами 18:02 Після місяців невідомості Тульчин попрощався з Василем Борисюком photo_camera 17:22 Директора Гайсинської ЦРЛ Ігоря Кохана підозрюють у зловживаннях на понад мільйон. Що в його декларації? 17:13 Нова клумба з 405 троянд з'явилася біля Літнього театру photo_camera 16:11 Понад чотири роки у полоні — до Вахнівки повернувся бойовий медик Олександр Задоєнко play_circle_filled 15:36 У Вороновиці вантажівка насмерть збила 9-річного велосипедиста 15:05 Житель Вінниччини видурив у військового 156 тисяч гривень під приводом продажу авто 15:01 Крижопільська громада попрощалася із 51-річним військовим Миколою Суслою photo_camera 14:54 Обладнання для онкохворих купували з переплатою — лікарня втратила 5,6 мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 14:51 Видачу нових муніципальних карток у Вінниці поставили на паузу 14:42 Туристичний автобус перекинувся дорогою до Болгарії — травмувалася дитина з Вінниччини 14:26 Поблизу Цвіжина перекинувся позашляховик Toyota — є загиблі play_circle_filled photo_camera 14:18 У Лисянці через коротке замикання спалахнув будинок photo_camera 13:30 «Розумні» світлофори біля Універмагу: у трамваїв буде пріоритет руху перехрестям 13:14 Село Флорине зустріло воїна, який повернувся з російського полону photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up