Вирішив "форсанути": у вінничанки автомийщик угнав «Nissan Leaf»

Вирішив "форсанути": у вінничанки автомийщик угнав «Nissan Leaf»

Дівчина залишила свою іномарку в автомийці. Працівник не довго думаючи, завів авто та поїхав. Поліція ввела в дію план «Перехват».

Вчора, 22 лютого 2018 року, вінничанка повідомила в поліцію про викрадення у неї «Nissan Leaf», який вона залишила на автомийці.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Правоохоронці з’ясували, що працівник, який обслуговував  автомобіль скористався тим, що ключі були в замку запалювання та викрав автівку.

Поліція ввела в дію план «Перехват». На трасі Стрий - Знамянка біля села Ксаверівка Вінницького району копи спільно з працівниками карного розшуку зупинили викрадача іномарки.

30-річний житель Жмеринського району розказав поліції, що автівку взяв покататися, після чого збирався його повернути.

За фактом розпочато кримінальне провадження.

Викрадений автомобіль повернуто власниці.

Нагадаємо, що у Вінниці водій, нанюханий  амфетаміном, перевозив пасажирів на автобусі в Луку
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • ваняк
    Как то привез машину на автомойку, заехал в бокс и состоялся диалог с пацаном лет 19:

    Я: Комплексную мойку

    Он: Ок, ключи давайте

    Я: Что-что? Не понял

    Он: Ключи давайте, я помою и выеду

    Я: С какого перепугу я тебе ключи должен давать? У тебя вообще права есть? Кто отвечать будет если ты машину поцарапаешь или сломаешь в процессе выезда?

    Он: Ну это, я вам как лучше хотел, отвечать никто не будет

    Я: Ага, ну знаешь, я пожалуй поеду в другое место.

    Через пару дней узнал что один из их малолетних мойщиков побил джип, думал что включил на реверс, и газанул в стену бокса... Оправдывался тем, что в такую машину первый раз сел..
  • MrStepanSraka
    Що за автомийка?
  • Pavlo Savchuk
    "угнав" ??? Олю!!! Ви писати вмієте???
  • EXPERT_VIN
    Блондинка.....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Вінниці попрощалися з відомою викладачкою педуніверситету Ларисою Валендюк 20:28 Ніч на вокзалі, квіти та сльози щастя: у Хмільнику зустріли звільненого з полону захисника Андрія Гендегу photo_camera 20:02 Через несправний тостер на Келецькій вигоріла кухня в багатоповерхівці 19:22 Аварія на Скалецького. Через зіткнення з BMW автівка опинилася на даху play_circle_filled Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 19:11 Як школи мають реагувати на булінг? Ми запитали вінничан 18:42 У Стрижавці затримали п’яну водійку, рівень алкоголю в крові якої перевищував норму в 12 разів 17:35 Сидр за грантові мільйони та гірчиця для французів. Вінницька харчосмакова фабрика підкорює нові ринки photo_camera 16:24 Майже 5600 штрафів за місяць. Нові камери автофіксації виявили «рекордсмена», що летів містом 180 км/год 15:31 Суд визнав Янчак винною у недостовірному декларуванні: яке покарання отримала ексзаступниця ТЦК? 14:48 Трагедія на трасі: у ДТП під Хмельницьким загинув 64-річний вінничанин 13:42 На Вінниччині зафіксували перший випадок нового субваріанту covid-19 «Цикада» 13:09 У Вінниці знайшли приховану мозаїку на готелі «Профспілковий»: що про неї відомо? 12:48 На Луганщині загинув 30-річний боєць Третьої штурмової Денис Полніков 11:57 У водія Chery в Хмільницькому районі вилучили шість гранат, які він ховав у сумці 11:31 Де відкривають бізнес, а де закривають: статистика ФОПів і ситуація на Вінниччині 11:04 Ворог вдарив по Дніпру та ще п'яти областях. У небі над Україною збили 580 дронів та 30 ракет 10:34 «Я свого поховала ще у 2023-му»: вдова Олександра Коломійця пояснила, чому опинилась на капоті авто з ТЦК play_circle_filled 09:57 У Вінниці прибрали 2,5 тисячі кілометрів прибудинкових територій та оновили 52 дитмайданчики 09:02 В боях на Донеччині загинув житель Лука-Мелешківської громади Павло Шибінський з позивним «SKY»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up