Водій, нанюханий  амфетаміном, перевозив пасажирів на автобусі в Луку

Водій, нанюханий  амфетаміном, перевозив пасажирів на автобусі в Луку

В Вінниці проводять рейд інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Вінницької області. Разом з представниками Департаменту енергетики, транспорту і зв’язку та Укртрансбезпеки вони виявляють порушення під час пасажирських перевезень.

В вівторок, 6-го лютого, близько 9-ї години ранку на вулиці Замостянській зупинили автобус маршруту Лука-Мелешківська – Вінниця. Виявилось, що водій був під наркотиками.

«Інспектори провели поверхневу перевірку і виявили в чоловіка паперовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожу на наркотичну. На місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу», - розказують в поліції.

Відео дня

В наркодиспансері в організмі водія виявили канабіс та амфетамін.

На водія, що керував автобусом під дією наркотичних речовин, патрульні склали  протокол за ст. 130 КУпАП.

А на лікаря, який допустив, щоб водій в такому стані перевозив пасажирів, склали відповідні адмінматеріали. 

Нагадаємо, що камери відеоспостереження зафіксували, як  двоє чоловіків знімають залізні листи з тротуару на Центральному мосту.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Валерка
    Вадії під анфітаміном, салони "сучасних" ПАЗів-БОГданів брудні...

    Цей маршрут обслуговує "асоціація перевізників вінницького району", зареєстрована с смт.Стрижавка. Засновник цього "дєйтєщя" Демченко М.І., голова Вінницької районної державної адміністрації)))
    Next reply Валерка
    Отож воно і видно, пана видно по халявах, який власник, такі і перевізники. Місто має знати своїх  перевізників- Хероїв.
  • Anonymous
    "Виявилось, що водій був "під"  наркотиками." - можливо "над" або  "в". ( Ольго, Ви впевнені що наркотики були над водієм? Можливо вживав?

    Авторе, чому не ст 307 Ч1?

    1. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів,-

    караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

    Ольго Ви пишете "«Інспектори провели поверхневу перевірку і виявили в чоловіка паперовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожу на наркотичну. " ? Кров дослідили, а порошок?
  • Next
    Цей маршрут, з цим перевізником-власником задолбаних ПАЗів, є самий корумпований. Якимось чином вони зареєстровані у Вінницькому районі, і практично вплинути на них ніхто не може. Вони найбільше відмовляються від перевезення пільговиків, можуть нахамити і вигнати з автобуса.
    Валерка reply Next
    А ще у них завжди брудні автобуси)))
    Надежда Метренко reply Валерка
    Такими автобусами можна керувати тільки під кайфом
    Бытбылдык Бужурбай reply Валерка
    А ещё земляным червяком.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:04 Який сік обрати для здорового серця — поради експертів 17:25 У Вінницькій області нарахували понад сім тисяч боржників по аліментах 16:47 Вінничанин Данило Явгусишин вперше в історії сумо здолав Йокодзуну та здобув «кінбоші» 16:04 Діти війни: хто може отримати статус і які документи потрібні Від читача 00:02 Підтримайте петицію БУДЬ ЛАСКА 🙏🫂 15:15 Злети і падіння команди «Локомотив — Нива» Вінниця. Документальний фільм про історію клубу play_circle_filled 14:55 Таємниці повернення білого лелеки: чому Вінниччина стала їхнім домом 14:42 Вінничани у Німеччині здобули світове «золото» з веслування на човнах «Дракон» 13:52 У Вінниці запрацював перший Муніципальний центр управління відходами 12:42 Тетяну Каменщук призначили директоркою департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:03 У Вінниці та Літинській громаді вітер повалив дерева. Рятувальники розчищали дороги 10:09 «Нива» вдома розійшлася миром зі столичним «Атлетом» 09:58 У Вінниці водій Peugeot не вписався в поворот — влетів у відбійник play_circle_filled 09:15 У Вінниці прощаються з полеглими захисниками Олексієм Назаренком і Максимом Данчуком 08:25 Аналітичний портал: роль новин у житті людини (Новини компаній) 08:18 20 липня — День шахів в Україні: історія, заборони та маловідомі факти 21:00 Без прав, під кайфом і в краденому авто: на трасі М-21 затримали 25-річну водійку 20:03 «Ворог був у сусідній хаті»: історія бійця «Шайби» з Вінниччини, який двічі повертався на фронт 19:05 У Шаргороді 19-річна дівчина намагалася домовитися за водійське посвідчення за $300
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up