Вінницькому депутату Криську вручили повідомлення про підозру

Вінницькому депутату Криську вручили повідомлення про підозру
  • Прокурор Вінницької області підписав повідомлення про підозру в отриманні хабару посадовцю.
  • Вінницький міський суд клопоче про обрання запобіжного заходу – 60 днів тримання під вартою.

Депутату Вінницької обласної ради – голові постійної комісії  Володимиру Криську за вимагання та отримання неправомірної вигоди повідомлено про підозру.

Як повідомляють в прес-службі прокуратури Вінницької області, прокурором Вінницької області підписано повідомлення про підозру  кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Вчора, 6 вересня 2017 року, повідомлення вручили підозрюваному.

Крім того, за інформацією прокуратури, до Вінницького міського суду скеровано клопотання про обрання депутату запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком 60 діб.

Але суд не зміг ухвалити рішення. Оскільки, як повідомляють джерела, підозрюваний перебуває у лікарні. Вдруге обрати депутату міру запобіжного заходу суд спробує у п’ятницю вранці, коли спливають процесуальні 72 години після затримання.

На даний час за вказаним фактом у кримінальному провадженні проводяться слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення.

Нагадаємо, чиновник вимагав та отримав три тисячі доларів  хабару за позитивні висновки комісії, підготовку проекту рішення Вінницької обласної Ради про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки однієї з ділянок пісковиків в Ямпільському районі Вінницької області та включення його в перелік проектів рішень, внесених для розгляду на сесію обласної Ради 7 скликання.
 

Довідка: ч. 3 ст. 368 ККУ (Одержання хабара) -  За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді  позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Полювання вперше за чотири роки відкрили, але його зірвали браконьєри 20:12 Ще буде цукор! Який цукрозавод відновить роботу у міжсезоння? 20:05 Небезпечне тепло: як не дати обігрівачам та свічкам спалити вашу оселю 19:31 Від «аптеки» до грошей: які неточності НАЗК знайшло у деклараціях працівників ДСНС Вінниччини Від читача 14:01 Вищеольчедаїв поліція села участкові та поліція району кришує від наркотиків до алкоголю 19:05 Від протидії торгівлі людьми до викликів війни. У центрі міста запрацювала масштабна фотовиставка photo_camera 18:18 Скромні позиції у світі: як вінницькі університети виглядають у глобальному рейтингу 18:13 Дощ, шквали й «скляні» дороги. Вінничан попереджають про небезпеку 17:02 Гаражний бізнес на мільйони: як під Вінницею троє чоловіків робили «елітні» сигарети photo_camera 16:53 Мільйонні схеми на електриці для ЗСУ. Посадовець «нагрів» армію на п'ять мільйонів гривень 16:29 «Маріє, ти плачеш?»: Вікторія Колмикова презентувала книгу про загиблого сина «Вахра» та героїв Маріуполя photo_camera 16:04 Колишні цивільні стають штурмовиками. Як готують поповнення у вінницькій 120-й бригаді photo_camera 15:14 Роздягнувся та стрибнув у річку. У Ямполі 31-річний втікач за кордон потонув у крижаному Дністрі 14:03 Мінус майна на мільйон та штраф зверху. Як вінницьке подружжя втратило елітні прикраси на кордоні photo_camera 13:55 Що подарувати на День закоханих у Вінниці: ідеї для релаксу, стилю та здоров’я (партнерський проєкт) 13:46 У Козятині стався небезпечний стрибок тиску газу. Виникло кілька пожеж у квартирах play_circle_filled 13:02 Зроби світло для бійця: вінничан кличуть на Соборну виготовляти окопні свічки для передової 12:25 Якщо в полеглого воїна був алкоголь у крові чи він загинув у ДТП — чи має право родина на 15 мільйонів? 12:17 Бився під Крутами, а потім «воскресив» Вінницю. Чому СРСР хотів стерти ім’я Отамановського photo_camera 11:37 Гроші за генератори. Запустили нову програму підтримки бізнесу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up