Вбивство в Академічному: загиблим виявився громадянин Росії

Вбивство в Академічному: загиблим виявився громадянин Росії
Місцевість, де знайшли тіло вбитого чоловіка
  • Нині поліція з'ясовує обставини вбивства чоловіка та шукає свідків. Також розповіли перші деталі, які з'ясували.

Вчора ми писали, що 14 січня неподалік вулиці Андрія Шептицького, біля церкви, що будується, знайшли тіло чоловіка. Поліція тоді не розголошувала деталей, лише зазначила — смерть насильницька.

Сьогодні, 15 січня, поліція розповіла перші деталі. Кажуть, що тіло чоловіка виявив перехожий та зателефонував на 102.

Загиблий не мав при собі жодних документів. Тому поліцейські також взялися з'ясовувати особу загиблого. Згодом стало відомо, що це 36-річний громадянин Росії, який останні кілька років мешкав в мікрорайоні Академічний. 

— Наразі  поліцейські працюють над встановленням усіх обставин злочину  та з’ясовують причетних до вбивства осіб. Прохання до громадян, які володіють інформацією, що може допомогти слідству, повідомити на спецлінію поліції 102 або за номером (067) 97 50273 (управління карного розшуку), — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

В кінці 2018-го року, нагадаємо, в мікрорайоні «Академічний» знайшли убитими в квартирі маму, бабусю і двох малих дітей. Обвинувачуваного в цьому злочині батька притягують до відповідальності.

На якій стадії судовий процес, читайте в статті «Рік після вбивства в Академічному: коли винесуть вирок Анатолію Малєцу?».

Читайте також:

Злочини року. Від вбивства родини і порнографії з дочкою до вуличного «маніяка»

Брат фермерки розповів про вбивство сестри, приховане за позначкою «безвісти зникла»

Щоб подати людину в розшук, не чекайте три доби. Покрокова інструкція з пошуків пропажі
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (62)
  • Volodymyr Big
    Дебіли,позакривайте свої чорні роти.Це людина,яка приїхала з Росії, воювати за Україну, перед тим,як щось говорити, треба хоч трішки подумати своїм куцим мозком
  • Ruslan Sukh
    Я читаю коментарі і мені соромно за українців. Реально... вбили людину, а тим часом дебіли радіють «так йому і треба бо він рускій»...
    Одне діло якби він загинув від кулі на полі бою... Його алкашня вбила, скоріш за все, які били себе в груди і кричали «смерть москалям».
    Сором!!!
  • Myroslav Dovhaliuk
    Чим меше росіян - тим краще.

    Після війни, повернення територій та репарацій перегляну своє ставлення до цього питання. Зараз - жодного гуманізму до свино-псів.
    Антон Нагорний reply Myroslav Dovhaliuk
    Myroslav Dovhaliuk я можу тобі при зустрічі пояснити, хто я є. Але в житті я повноцінний чоловік
    Myroslav Dovhaliuk reply Myroslav Dovhaliuk
    Антон Нагорний

    Так баран чи кролик, пане Антон?
    Myroslav Dovhaliuk reply Myroslav Dovhaliuk
    Антон Нагорний
    Так баран чи кролик, пане Антон?
    Антон Нагорний reply Myroslav Dovhaliuk
    Myroslav Dovhaliuk бороду відпустив, а всередині кролік
    Myroslav Dovhaliuk reply Myroslav Dovhaliuk
    Антон Нагорний

    Так ви латентний русофіл та українофоб. Разом із повідомленнями вище прекрасно доповнює картину про вас. Успіхів.
    Антон Нагорний reply Myroslav Dovhaliuk
    Myroslav Dovhaliuk ти краще займайся собою, щоб не прийшлось їхати в на заробітки
    Myroslav Dovhaliuk reply Myroslav Dovhaliuk
    Антон Нагорний

    Замість розкиданням слів, які характеризують більше вас, краще покажіть підтвердження, що це саме боєць Азову.

    Що російські свино-собаки - не люди - зрозуміло вже сотні років та протилежного вони не ще не довели. Одиниці в рядах на нашій стороні їх не врятують.
    Антон Нагорний reply Myroslav Dovhaliuk
    Myroslav Dovhaliuk баран, це боєць батальйону Азов. Переглянь своє ставлення в окопі
  • Андрей Библяк
    Совпадение?  Не думаю.  На Украине был зверски убит ножами и лопатами потом изнасилован, потом утоплен, облит кислотой и отдан на растерзание собакам российский миротворец)))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини 20:09 Через безпекову ситуацію на Вінниччині скасували традиційну хресну ходу до Почаєва 19:35 Садиба Чєткова: як вчитель гімнастики збудував дім, вартістю 22 мільйони доларів 19:04 За півтора місяця обікрали вісім квартир у Вінниці. Двоє чоловіків отримали вироки Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 18:11 Жінок без дітей — до війська? В Україні зареєстрували петиції про зміну правил мобілізації 18:04 Гору Лисківка захистили у суді: аукціон скасували, дозвіл на копалини ліквідували, але… 17:03 Через ремонт на перехресті Соборної та Театральної перекриють рух 16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled 13:34 Тіньовий дим Вінниччини. Хто і як заробляє на нелегальних цигарках та скільки втрачає бюджет 12:53 Зеленський анонсував нові правила НМТ. Що може змінитися у 2027 році? 12:07 Понад 20 тисяч вінничан та ВПО вже звернулися за компенсацією за воду play_circle_filled 11:02 На Вінниччині чоловік екскаватором заблокував авто ТЦК. Суд призначив 85 тисяч гривень штрафу 10:14 Повітряні сили обмежили дані про російську балістику у ранкових зведеннях: що змінилося 09:48 Де у Вінниці 13 серпня вимкнули воду? АДРЕСИ 09:08 Додому повернулися Героями: Вінниця прощається з Михайлом Брацлавським та Миколою Бондарцем
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up