Стрілянина на Тяжилові: вінничанин поранив 29-річного хлопця

Стрілянина на Тяжилові: вінничанин поранив 29-річного хлопця
  • У Вінниці затримали чоловіка, який з пістолета стріляв у хлопця. У результаті 29-річний вінничанин отримав поранення щоки та стегна. Хулігану загрожує до семи років позбавлення волі.

У п’ятницю, 17 квітня, близько 22.30 до поліції звернувся вінничанин про те, що на вулиці Залізничний невідомий стріляв зі зброї по ньому та його товаришу. В результаті конфлікту він отримав поранення щоки та стегна. Після надання медичної допомоги потерпілого відпустили лікарі додому.

— Особу правопорушника працівники встановили одразу. Ним виявився 38-річний вінничанин, який проживає неподалік від місця вчинення злочину. У нього поліцейські вилучили предмет, схожий на пістолет-револьвер «Флобер», — розповів начальник Лівобережного відділення поліції Віталій Ярмолюк.

Попередньо встановили, що потерпілий з товаришем, повертаючись додому, знайшли на вулиці колесо та почали його котити. Колесо вдарилось у запаркований автомобіль вінничанина. Після цього водій автомобіля дістав зброю та вистрілив у бік чоловіків. Один з них отримав поранення.

Правопорушник затриманий у процесуальному порядку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого частиною чотири статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), за що передбачено покарання до семи років ув’язнення.

Зброю у затриманого вилучили та направлена на експертизу.

 

Читайте також:

Як освятити паску за 34 тисяч гривень? На Великдень біля храму чергуватиме поліція

Дані по СOVID-19 на 18 квітня: в Україні вже 5106 хворих, у Вінницькій області — 319 випадків

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (29)
  • Юрий Бондарук
    Давайте по суті! Ти сидиш в своїй машині, раптом, БАЦ, щось вдарилось в твою машину (це ПРЕДЛОГ, щоби виманити тебе з автівки). Виходиш. Два пьяниці, та й ще починають "бурувати", бо їх ДВОЄ! Я БИ СТРІЛЯВ НА УРАЖЕННЯ, тому, що злякався, що є загроза моєму життю! Захищався (як вважав за потрібне) від РЕАЛЬНОЇ загрози (кількісно переважаючого за себе нападника). ПРАВИЛЬНО СТРІЛЯВ!!!
  • Natalia Panadiy
    Два недочоловіка котили колесико,не награлися пупсіки в дитинстві?і бідні лялі постраждали,ну трішки перепили,спровокували людину,та ще й образились....
  • Valentina Kravchenco
    Жах люди сходят з розуму
  • Виталий Абрамчук
    А чому автор статті(чи поліцейський) не вказує що «потерпівший» був не зовсім один і не зовсім тверезий, а також хто насправді є постраждалим ?
    макс reply Виталий Абрамчук
    Ви були свідком? якщо так то потрібна ваша допомога
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:05 Зігрітися та зарядити телефон: у трьох храмах Вінниці відкрили пункти обігріву play_circle_filled 20:09 У Калинівській громаді відновлювали замерзлий водогін 19:02 М'ясо, риба та напівфабрикати. Як не отруїтися їжею, що розморозилася через відсутність світла 18:45 Понад тисячу випадків за рік: в обласну лікарню щодня потрапляє кілька дітей через укуси собак Від читача 10:30 Ювілейна виставка Ольги Муравко «І такою мені теж можна бути» — простір цілісності, жіночності й дозволу бути собою 18:05 Перша допомога у під’їзді та вдома: голови вінницьких ОСББ пройшли курс порятунку життя 17:49 Від пікапів для ЗСУ до Toyota Prado для СБУ: які авто на Вінниччині купували в Prozorro у 2025 році 17:08 Масово палає житловий сектор Вінниччини через несправні печі photo_camera 16:13 Метеорологи розповіли, чи вціліла озимина на полях області 15:36 «Наших дітей ніхто не поверне»: розпочали розгляд справи про вбивство двох підлітків в Шаргороді play_circle_filled photo_camera 15:04 Не відповідали на дзвінки: у Козятині, Ямполі та Вінниці рятували літніх людей photo_camera 14:06 Екзотичний вірус у Вінниці. Медики виявили завізний випадок гарячки Чикунгунья 13:31 Для потреб війська купують тисячу безпілотників — подробиці 13:20 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 13:13 Ворог масовано атакує Покровський та Гуляйпільський напрямки photo_camera 12:53 Страшне смс з фронту: жмеринчанці окупанти надіслали фото загиблого чоловіка photo_camera 12:22 Молодь та військові у центрі Вінниці утворили «Живий ланцюг Єднання» до Дня Соборності photo_camera 12:07 Трамваї та тролейбуси змінили графік: повний перелік альтернативних маршрутів у Вінниці 11:13 Вінниця у четвер: кому готувати запаси води та де вимкнуть опалення 10:11 День Соборності України відзначили тематичною зустріччю і стрілецькими піснями
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up