Смертельне застілля: суд призначив покарання вінничанину, який сокирою забив друга

Смертельне застілля: суд призначив покарання вінничанину, який сокирою забив друга
  • Вінницький  міський суд призначив покарання раніше судимому вінничанину, який у березні минулого року побив до смерті знайомого.

До відділення поліції надійшло повідомлення з лікарні про госпіталізацію з численними тілесними ушкодженнями 39–річного жителя Вінниці.

Поліцейські одразу встановили обставини злочину та затримали підозрюваного. Ним виявився 40–річний житель обласного центру.

На жаль, через десять днів від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер у лікарні.

— В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що загиблий разом з зловмисником у підвалі багатоповерхівки розпивали спиртні напої. Між ними виникла сварка, а потім бійка, в ході якої зловмисник наніс потерпілому кілька ударів обухом сокири по голові та тілу, і втік. Слідством були зібрані усі необхідні докази вини затриманого, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області

Під час судового засідання підсудний свою провину  визнав. 

Вінницький міський суд на підставі зібраних слідством доказів визнав підсудного винним у умисному вбивстві, та призначив йому покарання у вигляді дев’яти років позбавлення волі. 

 

Читайте також: 

У Вінниці знайшли семирічного Бориса, який поїхав на велосипеді та зник

Біля мосту знайшли 13-річну Катю, яка пішла гуляти о шостій годині ранку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Торон Туй
    Как тока Бобрусь, сразу кров-кешки. Прям хоть в петлю.
  • Ярослав
    Бобрусь, ну от нафіга воно тут? Чим ця новина: 1) нова 2) важлива 3) будь-який інший критерій знання цієї "новини" хоч якось впливає на читачів?
    Оцінка поста "Мама, а я покакав", причому тебе як "журналіста" а не суб'єктів статті.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:12 У цей день вітайте Івана та Василя. Історія, заборони та прикмети 11 березня 21:00 За березень понад 40 атак. Укрзалізниця змінює правила поїздок через обстріли 20:45 Термін кохання — лише рік: вінничанка розповіла про любов і героїчну смерть захисника «Шамана» photo_camera 20:06 «Я привожу йому частинку дому»: історія дружини військового, яка їздить до чоловіка на фронт photo_camera Від читача 10:47 Попередження втягнення молоді у протиправну діяльність — надзвичайно важлива проблема сьогодення 20:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 19:40 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 19:32 Колесо відлетіло, а винних немає: як жінка залишилася з розбитою машиною після ДТП з комунальниками play_circle_filled photo_camera 19:07 До дня Кобзаря провели акцію в центрі міста. Вірші Шевченка декламували просто неба play_circle_filled 18:10 Діти, які втратили дім через війну, звернулися до дорослих: послухайте їхні слова! (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 18:09 Мурал Героя України «Грєнки» відкрили у Вінницькому ліцеї МВС play_circle_filled 18:00 «Жіночі струни в творчості Кобзаря»: згадували маловідомі сторінки життя Тараса Шевченка 17:45 Легендарний командир бригади «К‑2» Кирило Верес отримав звання полковника 17:02 Їздила містом напідпитку під час комендантської: на 600-річчя зупинили водійку BMW 15:51 Заступниця командира «продавала відпустки» підлеглим по 500 гривень за день 15:04 «Впізнання за татуюванням»: запустили онлайн-сервіс для пошуку зниклих безвісти 14:12 У полі на Вінниччині виявили бойову частину російської ракети Х-101, яка не вибухнула play_circle_filled 13:31 «Знайшов книги Шевченка, не знаю, що з ними робити»: як військовий врятував малюнки Кобзаря photo_camera 13:08 Чоловік намагався провезти брендові сережки без декларації і попався на митниці 12:50 У Вінниці вшанували пам’ять Назарія «Грєнки» Гринцевича: на акцію зібралися сотні людей play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up