У Вінниці знайшли семирічного Бориса, який поїхав на велосипеді та зник

У Вінниці знайшли семирічного Бориса, який поїхав на велосипеді та зник
  • Поліцейські розшукали у Вінниці зниклого 7-річного Бориса Ткачука. З матір’ю провели бесіду, щоб вона більше приділяла уваги сину.

Вчора, 11 червня, до Вишенського відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 7-річного хлопчика, який о 12 годині в селі Пирогово поїхав кататися на велосипеді.

На пошуки дитини залучили особовий склад поліції Вінниці. Орієнтування з прикметами хлопчика розіслали всім пішим та мобільним нарядам поліції та надали в засоби масової інформації. До пошуків дитини долучилися мешканці Вінниці , які через соцмережі поширювали інформацію.

— Поліцейські відпрацювали всі вулиці села Пирогова та прилеглу територію, місця відпочинку, парки м. Вінниці. Загалом до пошукових заходів були залучені 82 піші та мобільні групи поліції, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

На щастя, близько 18 години на спецлінію поліції 102 зателефонувала вінничанка і повідомила, що хлопчик грається у неї в дворі . Повідомлення про розшук дитини вона побачила у соціальній мережі фейсбук.

Поліцейські повернули дитину матері . З жінкою проведуть профілактичну роботу, аби в подальшому вона приділяла більше уваги дитині.  

Читайте також:

У Вінниці пропав семирічний Борис Ткачук. Допоможіть знайти

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Anutka Bulgakova
    Дякувати Богові, що знайшовся
  • Юлія Петлінська
    Знайшли !!
    Irina Chuykova reply Юлія Петлінська
    Юлія Петлінська Слава Богу, что все в порядке. Ос альное зависит от договорённости между детьми и родителями
    Юлія Петлінська reply Юлія Петлінська
    Irina Chuykova Хлопчика допомогла знайти вінничанка, яке побачила пост про розшук дитини у Фейсбуці.
    Irina Chuykova reply Юлія Петлінська
    Юлія Петлінська живой, здоровый?
  • Джаспер Данлоп
    Этой повезло меньше
    Людмила Бевз Деркач reply Джаспер Данлоп
    чому? вона ж також знайшлась..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 23 лютого по 2 березня, які ви могли пропустити 20:04 Біля Гайсина відкрили «Лісовичок» з безкоштовними альтанками та майданчиками для відпочинку 19:11 Серед скель і меандрів Русави: Чим унікальний 200-річний Погорений млин у Томашпільській громаді photo_camera 18:04 Електронні трудові книжки — кого внесуть у цифровий Реєстр першими Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 17:05 Які церковні свята припадають на березень: календар для вірян 16:51 Нивівці виграли обласний футзальний чемпіонат серед юнаків 2017 р.н. 16:08 На шкільні автобуси для Вінниччини спрямують 170 мільйонів гривень із держбюджету 15:15 Люкс на колесах: «Бентлі» за понад 10 мільйонів та інші преміальні авто, що продаються у Вінниці photo_camera 15:05 У Вінниці взялися за незаконні шлагбауми у дворах 14:05 Все, що треба знати про березовий сік: коли збирати, як пити та не порушити закон 13:36 З 2 березня дрібні паперові гривні більше не прийматимуть: як і де їх обміняти 12:57 На Синьоводській легковик врізався в електроопору. Рятувальники вирізали метал, щоб дістати водія 12:44 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:18 Іменини у березні — хто святкує та яке ім'я обрати дитині 11:14 Нові МРТ, реабілітація та 350 мільйонів на обладнання: у Вінниці підбили підсумки роботи медичної галузі 10:03 Від -2° до +11°: якою буде погода у Вінниці на початку березня 09:12 В останню путь проведуть 31-річного Артема Лисенка — офіцера 92-ї окремої штурмової бригади 08:14 Сьогодні перший день весни: що святкують 1 березня і яких прикмет варто дотримуватися 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up