Розтратив кошти та підробляв документи. Кому з Нацполіції оголосили підозру?

Розтратив кошти та підробляв документи. Кому з Нацполіції оголосили підозру?
  • Одному із керівників ГУ Нацполіції Вінниччини оголосили підозру. За попередніми даними, він розтратив понад 900 тисяч гривень.

Про це повідомляє прокуратура Вінницької області.

— Повідомлено про підозру особі, яка займала керівну посаду в Головному управлінні Національної поліції України у Вінницькій області у вчиненні розтрати понад 900 тисяч гривень державних коштів та підробці офіційних документів, — зазначають у повідомленні.

Також підозрюваного планують взяти під варту. Інших деталей справи поки не розголошують.

Відео дня

Справу розслідує ДБР.

З власних джерел стало відомо, що підозру оголосили Миколі Зарембі. Минулого року, нагадаємо, Заремба також був фігурантом справи про махінації у поліції.

 

Читайте також:

Через смерть Комарніцького, якого побив поліцейський, відсторонили начальника поліції області та звільнили заступника

Бухгалтер та майор військової частини обікрали державу на понад 2 мільйони гривень

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Максим Волошин
    Смешная новость. Всё делают круглые глазки типо не знали. А ниче шо весь автопарк все чинуши любых органов используют как личный, а это миллиарды денег. Жён, деток и тд возят по их делам и работам. Было бы желание все это увидеть.
    Сергей Фокин reply Максим Волошин
    Максим Волошин 1000%
  • Next
    У тому середовищі, ОДИН в полі НЕ воїн...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінницька область очолила рейтинг регіонів за кількістю антикорупційних вироків 20:04 У Северинівській лікарні відкриють одне з перших в Україні сучасних відділень онкореабілітації 19:19 Обіцяють гроші — крадуть ваші дані: як працює фішинг і чому це небезпечно 19:06 На Вінниччині виписали понад 1600 штрафів за перевантаження фур, та загалом порушень меншає Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:22 «Мамо, не звинувачуй себе»: як у Буші загоюють серця після втрати синів на війні 18:05 Трояндовий рай у Великій Кісниці: родина Гуровських вирощує понад десять тисяч квітів photo_camera 17:32 Суд скасував генплан, але Агрономічна сільрада хоче дорогу: що відбувається на провулку Весняному? play_circle_filled photo_camera 17:04 Вінничанин отримав десять років ув'язнення за проросійські дописи в соцмережах 16:15 У Вінниці об’єдналися дві відомі автошколи — тепер це «Водій Плюс» (Новини компаній) 15:58 Судитимуть за «смердючий бізнес»: керівника вінницької філії «Укрветсанзаводу» звинувачують в екозлочині 15:49 Сотки за мільйони: де у Вінниці продають комунальну землю? 15:10 Калинівська громада отримала трофейний російський дрон від військових photo_camera 13:42 «Казав, що після війни буде частіше приїжджати у Могилівку»: попрощалися з льотчиком F-16 Максимом Устименком 13:38 Підсумки НМТ: на Вінниччині 84 школярі отримали максимальні 200 балів 13:17 Хочеш більше енергії? Сходи на йогу або стретчинг (Новини компаній) 12:38 На Келецькій побили 15-річного хлопця 12:02 Дві вінничанки готували страшний теракт проти Сил оборони — їх судитимуть 10:48 П’яний з ножем налякав людей на вінницькому ринку 10:12 У Серебринцях відкрили Алею Слави на честь земляків-героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up