Розкрили резонансне вбивство фермерів у Барському районі: перші подробиці

Розкрили резонансне вбивство фермерів у Барському районі: перші подробиці

У Барському районі було скоєно жорстоке вбивство. Слідство з’ясувало, що фермерів вбили з рушниці. Затримали 29-річного підозрюваного.

— Слідчі встановили особу, яка обгрунтовано підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, — розказують у прес-службі прокуратури Вінницької області.

Досудовим розслідуванням, за інформацією відомства, установлено, що 29-ти річний підозрюваний, прийшов до домогосподарства фермерів. У будинку чоловік вистрілив господарям в голову з мисливської зброї.

—  Злочинець після вбивства проник до будинку й, реалізуючи свій злочинний умисел, викрав сейф, в якому знаходилися майже 1 мільйон 300 тисяч гривень, які привласнив та зник з місця злочину. Викраденими грошима розпорядився на власний розсуд, — зазначають у прокуратурі.

Вчора, 15 травня, підозрюваного затримано. А сьогодні, 16 травня, йому оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 187 та п.п. 1, 6 ч. 2 ст. 115 КК України. 

До суду скеровано клопотання про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
За ці злочини передбачено максимальне покарання у виді довічного позбавлення волі.

Більше подробиць читайте згодом. О 14 годині розпочнеться брифінг з приводу цього резонансного вбивства.

Читайте також:

«За два мільйони у.е. хотів продати бізнес». Подружжя фермерів поховали поруч

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (48)
  • Татьяна Бриадис
    Не суди и несудим будешь. Я лично не верю, что он мог это сделать, пускай я не слишком уж знаю этого человека, но поверьте он всегда вежливый, спокойный, весёлый, добродушный, отзывчивый и ради тех как говорят долгов в 25 тысяч идти убивать? Да он молодой, здоровый мужик спокойно мог их отдать. Это подставка.
  • Світлана
    Знаю цего чоловіка з дуже хорошої сторони
  • Світлана
    Люди не судіть не знаючи правди, цю людину могли підставити
  • Жора
    Интересный топ) Мусора друг с другом ведут общение.

    Не было бы денег , никто и не искал бы убийцу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:05 У Немирові п'яний водій пропонував поліцейським 400 доларів 20:58 За 10 капсул — 990 гривень. Перші вінничани отримали медичний канабіс play_circle_filled photo_camera 20:03 Не панікуйте! Під Вінницею запланували вибухові роботи play_circle_filled 19:32 Від людей Гройсмана до ексдепутатів: хто забудовує Вінницю? Частина 2 Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 19:08 Нас об'єднує пісня: у Барі презентували програму «Музичні дивоцвіти» 19:08 У Городківці 92-річна жінка впала у криницю та загинула photo_camera 18:19 Від випічки до шашликів: у вінницькій лікарні збирали кошти на дрони play_circle_filled photo_camera 17:05 Збитки у понад 1,8 мільйона. У Вінниці викрили порушення під час закупівлі медикаментів 16:11 Суне негода — синоптики попередили про сильні дощі, град і шквали photo_camera 15:15 Хто вдихне нове життя в будівлю на Соборній? У Вінниці оголосили конкурс 14:50 Ремонт техніки без «потім»: запчастини в оплату частинами від Майстер Плюс (Новини компаній) 14:27 «Шість років страху та скандалів»: мешканці будинку на Янгеля просять допомоги play_circle_filled 14:15 Водійка Toyota збила велосипедиста на велодоріжці біля Нечая. Хлопця госпіталізували 13:13 Після скандалу з автобусами: поляки вимагають змінити назву вулиці Бандери у Вінниці play_circle_filled 12:23 Продаєш онлайн і платиш 10% державі. Ми зібрали головне про «податок на ОЛХ» 12:05 Пішов до річки з гранатою, а вдома тримав арсенал: деталі події у Ямполі play_circle_filled photo_camera 11:13 Майже рік чекали звістки: підтвердили загибель 22-річного військового з Сальниці 11:08 У Вінниці запустили новий застосунок MISTO: що він уміє photo_camera 10:57 Рух центром Вінниці обмежено: як об'їхати перекриту Соборну play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up