Розстріл фермерів у Барському районі: з'явилося відео та нові деталі

Розстріл фермерів у Барському районі: з'явилося відео та нові деталі

У Барському районі 9 травня застрелили подружжя. Це були фермери. З'явилися нові подробиці, а також є відео на якому видно вбивцю.

Перші деталі

Нагадаємо, вранці 9 травня до поліції повідомили, що у селі Шипинки Барського району виявили тіла двох людей — 47-річного чоловіка та 42-річну жінку.

Згодом стало відомо, що загиблі — Едуард та Юля Тичук, які були власниками фермерського господарства «Едем». За декілька місяців до трагедії родина вирішила продати свій бізнес та переїхати до Ізраїлю. Однак, не знайшовся покупець.

Нові факти

На території будинку подружжя встановлені камери, які зафіксували злочинця. Відео поки не оприлюднили, воно у поліції.

Відео дня

Чоловік у камуфляжі прийшов до оселі вбитих на світанку. Застрелив собаку. Це спрацювало, як приманка. Почувши постріл господарі вийшли на вулицю, де були застрелені невідомим.

Кого підозрюють

Як стало також відомо, чоловік втретє був одружений. Мав ще двох синів. Також сина його третьої дружини, який проживав з ними, на момент трагедії не було вдома.

Деякі підозри падають на синів загиблого, але в селі люди вірити у це не хочуть. Кажуть що усі жили дружно.

Нині поліція з'ясовує хто міг замовити вбивство та встановлюють особу вбивці, якого зафіксували камери.

До речі, за селом знайшли відкритий сейф, який зловмисник виніс з будинку. Скільки там було грошей поки невідомо.

Деталі у наступному відео:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (24)
  • Андрій
    Вчора, 15 травня, підозрюваного затримано. А сьогодні, 16 травня, йому оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 4 ст. 187   та п.п. 1, 6 ч. 2 ст. 115 КК України.
  • Галина Скопич
    В країні треба створити поліцію
    Виталий Якубишен reply Галина Скопич
    Innes Sichkovska це не поліція, це стадо гопоти.
    Innes Sichkovska reply Галина Скопич
    Вже ж є. Яку ще ви хочете?
  • Валюша Валентинка
    09хх
  • Oleg Kozhushko
    А якби фермер в цілях самооборони застрелив нападника наша "доблесна" нова поліція намагалася б вже посадити фермера а бізнес віджати (що мабуть скоріше так і буде). Це ж Вінниця !
    А так своєю аморфною бездяльністью поліція допустила тяжкий злочин, тоді хто відповість за нього з ціх службовців ?
    Тебе вбивають їм пох, ти обороняєшся вони тобі починають розповідати про закон забуваючи розповісти про свої службові обов'язки ...
    Oleg Kozhushko reply Oleg Kozhushko
    Це якесь дивне питання чи така  "пропозиція" ?
    Запитай це в 8600 атовців ,вони тобі конкретніше дадуть відповідь .
    Влад Бойко reply Oleg Kozhushko
    Oleg Kozhushko  Лично вам доказательства сфабриковывали?
    Nataliya Mojsjuk reply Oleg Kozhushko
    То може народ врешті прокинеться,створить Всенародну партію,яка отримає більшість у Верховній раді.Тоді матимемо нормальну країну,де не буде замовних вбивств,продажних судів,де малий бізнес не душитимуть ще на старті,місцева громада зможе на законних підставах скасовувати свавільні рішення місцевих "князьків".Щоб фермерські господарства мали реальну підтримку держави і дотримувалися екологічних норм.
    Oleg Kozhushko reply Oleg Kozhushko
    Помиляєтесь !
    Сфабриковує докази регулярно . По таких доказах навіть коза не має шансів бути виправданою.
    Можете це саме сказати тим хто роками сидить в СІЗО та чекає рослідувань ,або 8600 атовцям які сидять хто 5,4,3 рік ...
    А суд ...Суд у нас хозразрахунку ,платний : скільки на лапу даси стільки і не сидиш ...
    Але це неважливо, все одно це єдиний злочинний державний синдикат ..
    Влад Бойко reply Oleg Kozhushko
    Oleg Kozhushko  Наша доблесная полиция не садит, садит суд....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
23:43 «Дивились «Кассандру» і згадували про «шашлики». Театр Садовського відкрив новий сезон актуальною прем’єрою play_circle_filled photo_camera 21:01 В амбулаторіях Вінниччини встановлять сонячні електростанції 20:09 Двоє в лікарні: у ДТП постраждали водії скутера та мопеда photo_camera 19:05 Сюди приїздив Гітлер, працював Кашпіровський: історія і легенди лікарні Ющенка photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:03 Вінничанин втрапив у ДТП на Хмельниччині — постраждав 73-річний водій 17:07 «Проект 24» — це і рана, і спогад»: виставку Володимира Козюка показали на фестивалі в Торонто 16:08 Гучні авто та мото плутають з дронами, тому в Україні хочуть штрафувати водіїв за шум 15:03 Довідка в басейн від лікаря не обов'язкова: в МОЗ спростували радянський міф 14:15 Нові питання на іспиті з ПДР. В Україні оновили тести для водіїв photo_camera 13:59 Місяць у магії органа! Органісти з Парижу, Відня, Харкова, Ужгорода, Рівного виступлять на фестивалі у Вінниці photo_camera 13:10 Захворюваність зросла у вісім разів. На Вінниччині зафіксували спалах хвороби Лайма photo_camera 12:03 Оля Полякова з подружкою Машею Єфросиніною зналися в кліпі на пісню «Вкрала» play_circle_filled 11:09 Госпіталізували 16-річного водія мотоцикла та його 14-річну пасажирку 10:01 Потужна нічна атака: українська ППО збила майже 600 повітряних цілей 09:07 Гучна піар-кампанія обернулася трагедією. Як загинув зубр, якого везли з Вінниччини? 08:15 Сьогодні вітаємо Олександра та Олега. Історія, заборони та прикмети 20 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up