Раніше судимий вінничанин заліз у будинок, побив господаря та забрав гроші

Раніше судимий вінничанин заліз у будинок, побив господаря та забрав гроші

Вінницька поліція затримала 35-річного розбійника. Йому загрожує до 12 років тюрми.

У п’ятницю, 11 жовтня 2019 року, до поліції звернувся з заявою про злочин 50-річний вінничанин. Потерпілий розповів, що його знайомий заліз до його будинку, побив та забрав 4 тисячі гривень.

Розбійника затримали 14 жовтня. Ним виявився 35-річний житель Вінниці, який раніше неодноразово потрапляв в поле зору поліцейських та в минулому році притягувався до кримінальної відповідальності.

—  Відібрані у потерпілого чотири тисячі гривень зловмисник витратив на власні потреби. Правопорушнику оголошено про підозру, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України. Такий злочин карається позбавленням волі на строк до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Триває слідство.

Читайте також: 

У бізнесмена вимагали 5 тисяч доларів. Підозрюваного взяли під варту

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Vladimir Sviridov
    тих хто грабуэ чесних трудяг потрібно садити, за повторне збільшувати строк у двічі, за третій раз довічне!!, якщо грабують чиновників хапуг, депутатів, короче всіх хто нажив майно нечесним шляхом потрібно просто висловлювати глибоке занепокоєння і не звертати увагу!!
  • Дональд_К
    витратив на власні потреби - это пропил?)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:10 У Вінниці замовили 4 тисячі безпілотників. Готові заплатити майже 58 мільйонів гривень 12:41 Бив дітей та закопав немовля: на Вінниччині судитимуть батька-тирана та його дружину photo_camera 12:32 Капітальний дім «Альпійське шале» — «під ключ» без зайвих витрат (Новини компаній) 12:11 Матір судитимуть за розбещення 13-річної доньки Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 11:05 Вкрав 20 000 гривень і купив мопед: на Вінниччині затримали 23-річного крадія 10:45 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) 10:14 Зливав дані про дрони та евакуацію. СБУ затримала агента фсб у лавах ЗСУ 10:07 «Нива» зіграла вдома внічию з аматорським ФК «VIVAD» 10:02 Вінниця під жорсткими графіками. Хто сьогодні потрапив під подвійні відключення? 09:03 Вінниця проводжає в останню путь захисника Антона Скрипниченка 09:00 Чому ВПО не інтегруються: відповідь у трьох простих речах (соціальна реклама) 08:39 Переможець шахових змагань серед ветеранів тепер прагне перемогти в настільному тенісі 08:32 Сьогодні вітаємо Дарію та Дмитра. Історія, заборони та прикмети 19 березня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Сила не в м’язах, а в розумі. Чим закінчився запеклий шаховий турнір для вінницьких титанів photo_camera 20:12 Сотні людей з мішками біля Бугу: у Вінниці стартували масштабні толоки 19:19 ТОП-10 найпопулярніших педіатрів Вінниці: хто вони і де приймають 19:03 Вінничан просять не лякатися звуків вибухів. Буде гучно, але це за планом play_circle_filled 18:22 На картах NASA — десятки пожеж! На Вінниччині почався сезон паління листя. Чим це небезпечно?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up