Поліція ловить, а суди відпускають: чому злочинців оголосили у розшук?

Поліція ловить, а суди відпускають: чому злочинців оголосили у розшук?

Прокуратура Вінницької області просить притягнути суддів до дисциплінарної відповідальності. Справа у тім, що один суддя відпустив з-під варти особливо небезпечного бандита, який зараз вже у розшуку. Інший суддя відпустив одразу трьох посадовців, яких підозрюють у хабарництві.

Прокуратурою Вінницької області до Вищої ради правосуддя подано 2 скарги щодо дисциплінарних проступків суддів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За інформацією прокуратури Вінницької області, суддями порушено засади рівності всіх учасників судового процесу, змагальності сторін, допущено безпідставні затягування розгляду справ, а також грубо порушено вимоги закону, що призвело до істотних негативних наслідків.

— В одному випадку колегія суддів одного з районних судів області, допустивши низку порушень, змінила обвинуваченому у вчиненні 25 злочинів, з яких 16 – особливо тяжкі, запобіжний захід з тримання під вартою на більш м’який. Вже наступного дня обвинувачений порушив покладені на нього обов’язки та не з’явився в судове засідання, а через місяць залишив місце проживання та зник. За клопотанням прокурора оголошено його розшук, — розказують у прес-службі.

В іншому випадку суддя місцевого суду змінив запобіжні заходи відразу трьом особам, які обвинувачуються у наданні та отриманні неправомірної вигоди та займають керівні посади в державних органах.

— Після прийняття такого рішення одна з обвинувачених не з’явилась в наступні судові засідання без поважних, на думку прокурора, причин. Крім того, два засідання у цьому провадженні судом відкладені з невідомих прокурору причин, а за 8 місяців розгляду справи судові засідання відбулись лише двічі, — зазначають у прокуратурі Вінницької області.

Читайте також:

Без браслета та з паспортом: суд відмовив прокурору у справі Продана

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Next
    Прокуратурою Вінницької області до Вищої ради правосуддя МАЮТЬ  подаватись десятки скарг щодо дисциплінарних проступків суддів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:12 Сьогодні не радять брати й давати в борг: історія, традиції та заборони 26 січня 22:19 Вінничанин Богачук боксуватиме у Лас-Вегасі. Суперником буде ексчемпіон світу з Росії 22:11 Захисник «Ниви» Борис Лотоцький перейшов до Прем'єр-ліги Казахстану 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 19 по 26 січня, які ви могли пропустити Від читача 13:28 Довідка за формою №6: як підтвердити безпосередню участь у бойових діях і на що звернути увагу 20:03 Вінниччина у «демографічній ямі»: на кожного малюка припадає троє померлих photo_camera 19:07 Понад три сотні ветеранів та переселенців у Вінниці отримають гроші на квартири 18:03 Майже 20 тисяч за немовля. 17 вінничанок отримають премії від мерії 17:13 Вінничани «здали» патрульним п'янючого 69-річного водія на Toyota 16:16 Цікаві факти про музей-садибу Пирогова. Вони вас точно здивують! 16:07 Продала «статус дружини» для втечі за кордон — жителька Жмеринщини постане перед судом photo_camera 15:09 Як видати книгу про Вінницю за бюджетні кошти? Стартує відбір проєктів на 2026 рік 14:06 Смерть через цигарку. На Вінниччині за добу сталося 10 пожеж і одна фатальна photo_camera 13:16 Футбольний клуб «ЯСКО» з Вінниці став офіційним партнером київського «Динамо» photo_camera 13:16 Не всі пункти підзарядки працюють у Вінниці. А ви ними скористалися? 13:07 Зимовий дзен рисі та тигри у паморозі: фотофакти з життя Подільського зоопарку photo_camera 12:25 Нічна автопригода на Пирогова: водій Renault протаранив металевий стовпчик play_circle_filled 12:12 Чи візьмете 2000 гривень на медичний скринінг? Ми запитали вінничан 11:48 «Або протести, або обстріли»: у Вінниці засудили росіянку, яка шантажувала містян ракетами 11:02 Його побили через світло: керівник РЕСу пояснив, що відбувається насправді photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up