Без браслета та з паспортом: суд відмовив прокурору у справі Продана

Без браслета та з паспортом: суд відмовив прокурору у справі Продана
  • Вінничанина Мирослава Продана підозрюють у набутті 89 мільйонів гривень.
  •  Ці кошти він нібито привласнив з 2016 по 2018 рік обіймаючи посади в.о. заступника та голови Державної Фіскальної Служби України.
  • Суд зняв електронний браслет та повернув закордонний паспорт підозрюваному Мирославу Продану.

Вчора, 4 лютого 2019 року, за результатами розгляду клопотання прокурорів Солом’янським районним судом міста Києва частково продовжено строк дії процесуальних обов’язків підозрюваному у незаконному збагаченні колишньому виконувачу обов’язків Голови Державної фіскальної служби України Мирославу Продану. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

— Задовольняючи клопотання частково та визнаючи обґрунтованість підозри й наявність передбачених ст. 177 КПК України ризиків, слідчий суддя всупереч позиції прокурорів, відмовив у продовженні обов’язків носити електронний засіб контролю та здати на зберігання документ для виїзду за кордон. Фактично судом надано можливість підозрюваному безконтрольно пересуватись та виїздити за кордон, — зазначають у відомстві.

За інформацією джерела, мотиви прийнятого рішення на теперішній час не відомі, оскільки оголошено лише короткий його текст.

Варто зазначити, згідно КПК України рішення слідчого судді оскарженню не підлягає.

 

Нагадаємо, у грудні 2018 року колишньому керівникові Державної фіскальної служби Мирославу Продану обрали запобіжний захід.

Колишнього керівника ДФС Продана суд відпустив на поруки

Нагадаємо, Продана підозрюють у набутті 89 мільйонів гривень. Ці кошти він нібито привласнив з 2016 по 2018 рік обіймаючи посади в.о. заступника та голови державної фіскальної служби.

Минулого місяця Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про підозру у незаконному збагаченні Мирославу Продану, але це відбулося заочно. Сам Продан не з'являвся на виклики.

Деталі цієї історії у наступних матеріалах:

Довідка.

Мирослав Продан з березня 2005 року розпочав роботу в податкових органах Вінницької обл. З вересня 2008 — займав керівні посади в податкових органах Вінницької області, м. Вінниця, Черкаської області та Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників. З липня 2016 — виконуючий обов'язки заступника Голови Державної фіскальної служби України. Із 3 березня 2017 — виконуючий обов'язки Голови Державної фіскальної служби України.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:15 Удар незламності: історія захисника, який повернувся з полону і розпочав новий сезон Прем’єр-ліги photo_camera 20:01 У Вінниці перевірили повітря на тлі аномальної спеки: чи є перевищення photo_camera 19:30 «Син занедужав після бойових травм, то я сіла на комбайн»: відома співачка збирає хліб play_circle_filled 19:02 Четверо випускників із Вінниці стали дворазовими «двохсотбальниками» НМТ photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 18:20 Три вінницькі ліцеї продовжать працювати у змішаному форматі: де саме і чому бракує місць в укриттях 18:09 Учителі з Вінниці та Райгорода потрапили до ТОП-50 найкращих педагогів країни photo_camera 17:15 Тепловий удар може коштувати життя: що радять медики під час спеки photo_camera 16:11 На Тульчинщині ВАЗ збив 67-річного велосипедиста. Потерпілий в лікарні 15:05 Комбайн загорівся під час жнив, а дитячі пустощі спалили 10 тонн сіна photo_camera 14:06 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд 13:42 Майже 15 мільйонів на «плаваючі» люки у Вінниці: хто отримав підряд і чому місто відмовляється від старих 13:13 Не поставив вантажівку на гальмо: 19-річний водій загинув під власним авто 12:44 Сунуть грози з градом і шквалами. Коли буде вісім градусів та вируватиме негода? photo_camera 12:21 177 мільйонів витратять на ветеранів у Вінниці. На що підуть ці гроші до 2029 року? 12:04 Під тисячами російських дронів українські воїни відбили 261 атаку за добу photo_camera 11:00 П'яний 17-річний водій врізався в дерево: у палаючій автівці загинув 15-річний хлопець photo_camera 10:37 Квартири у Вінниці та майно на десятки мільйонів: ДБР оголосило підозру екслогісту Повітряних сил play_circle_filled photo_camera 10:06 Сергій Собко з Літина стане заступником Головнокомандувача ЗСУ — ЗМІ play_circle_filled 09:53 Воду у Вінниці обіцяють повернути лише ввечері
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up