Колишнього керівника ДФС Продана суд відпустив на поруки

Колишнього керівника ДФС Продана суд відпустив на поруки

Колишньому керівникові Державної фіскальної служби Мирославу Продану обрали запобіжний захід. Його взяли на поруки.

Таке рішення вночі 3 грудня прийняв Солом’янський районний суд Києва, пише Радіо Свобода.

Стало відомо, що поручителями Продана стали 9 народних депутатів. Самому Мирославу Продану тепер заборонено змінювати місце проживання, а також він має постійно носити електронний браслет.

Нагадаємо, Продана підозрюють у набутті 89 мільйонів гривень. Ці кошти він нібито привласнив з 2016 по 2018 рік обіймаючи посади в.о. заступника та голови державної фіскальної служби.

Минулого місяця Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про підозру у незаконному збагаченні Мирославу Продану, але це відбулося заочно. Сам Продан не з'являвся на виклики.

Деталі цієї історії у наступних матеріалах:

Справа вінничанина Мирослава Продана: повідомили про підозру екс-голові ДФС

Він пішов, щоб повернутися знову: Кабмін звільнив "вінницького" Продана

Горіхова справа: вінницького керівника фірми відпустили за 50 млн застави

Юрій Луценко оголосив про підозру головному «фіскалу» Вінницької області

Довідка.

Мирослав Продан з березня 2005 року розпочав роботу в податкових органах Вінницької обл. З вересня 2008 — займав керівні посади в податкових органах Вінницької області, м. Вінниця, Черкаської області та Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників. З липня 2016 — виконуючий обов'язки заступника Голови Державної фіскальної служби України. Із 3 березня 2017 — виконуючий обов'язки Голови Державної фіскальної служби України.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Vladimir Molotov
    позорище...
  • Mykola Vashchuk
    От взять и всех 10 человек посадить...
  • Сергей Иванович
    как неожиданно))
  • Oleg Lesko
    Це тих 9 з ким ділився?!
    Римский Александр reply Oleg Lesko
    Олег Лесько делился он с патроном своим Гросей
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:45 Сніг прибрали, але розслаблятися зарано. Вінницю сьогодні накриє штормовий вітер 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:06 «Оббивав пороги», щоб потрапити на фронт. Вінниця прощається з Антоном Шатковським 09:00 У цей день вітайте Геннадія та Максима. Історія, традиції та заборони 5 лютого Від читача 14:01 Вищеольчедаїв поліція села участкові та поліція району кришує від наркотиків до алкоголю 08:54 Вона пішла за братом. У Вінниці ховають маму трьох дітей, яка стала бойовим медиком 08:39 Понад 3000 загиблих та мільйони штрафів: поліція назвала головні причини ДТП за 2025 рік 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Полювання вперше за чотири роки відкрили, але його зірвали браконьєри 20:12 Ще буде цукор! Який цукрозавод відновить роботу у міжсезоння? 20:05 Небезпечне тепло: як не дати обігрівачам та свічкам спалити вашу оселю 19:31 Від «аптеки» до грошей: які неточності НАЗК знайшло у деклараціях працівників ДСНС Вінниччини 19:05 Від протидії торгівлі людьми до викликів війни. У центрі міста запрацювала масштабна фотовиставка photo_camera 18:18 Скромні позиції у світі: як вінницькі університети виглядають у глобальному рейтингу 18:13 Дощ, шквали й «скляні» дороги. Вінничан попереджають про небезпеку 17:02 Гаражний бізнес на мільйони: як під Вінницею троє чоловіків робили «елітні» сигарети photo_camera 16:53 Мільйонні схеми на електриці для ЗСУ. Посадовець «нагрів» армію на п'ять мільйонів гривень 16:29 «Маріє, ти плачеш?»: Вікторія Колмикова презентувала книгу про загиблого сина «Вахра» та героїв Маріуполя photo_camera 16:04 Колишні цивільні стають штурмовиками. Як готують поповнення у вінницькій 120-й бригаді photo_camera 15:14 Роздягнувся та стрибнув у річку. У Ямполі 31-річний втікач за кордон потонув у крижаному Дністрі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up