Юрій Луценко оголосив про підозру головному «фіскалу» Вінницької області

Юрій Луценко оголосив про підозру головному «фіскалу» Вінницької області
Фото зі сторінки ГПУ на Фейсбуці
  • Начальника ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського підозрюють у створенні злочинної організації, ухиленні від сплати податків та зловживанні владою. Про це повідомив генпрокурор Луценко.

Сьогодні, 16 липня, під час брифінгу Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що головному фіскалу Вінницької області  Руслану Осмоловському оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, про це йдеться на сайті Vinbazar.com

Зокрема, мова про створення злочинної влади (ч. 1 ст. 255 ККУ), організації ухилення від сплати податків ( ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 212 ККУ) та зловживанні владою (ч. 2 ст. 364 ККУ)

За словами Луценка, у 2014 році у Вінниці була створена злочинна організація, до складу якої, за інформацією слідства, увійшли ДФСники.

Також він повідомив, що члени цієї організації забезпечили призначення на найбільш важливі посади в органах ДФС України своїх представників. Тим самим організувавши систему управління, у якій учасники злочинної організації мали вплив на прийняття важливих рішень стосовно діяльності зазначених органів.

Також розпочато слідство про можливі правопорушення виконувача обов'язків голови ДФС Мирослава Продана.

«Можу сказати лише одне – наявних у мене матеріалів достатньо для того, щоб бути переконаним у наявності грубих правопорушень Продана на посаді виконувача обов'язків голови ДФС. Якщо слідство покладе необхідну доказову базу, цю справу буде відправлено за підслідністю до органу, який має її реалізовувати. На цей момент триває слідство, я цього не приховую», – сказав Генпрокурор.

Ми намагалися зв’язатися з Русланом Осмоловським, але його телефон був вимкненим.

Нагадаємо, що 9 липня у квартирі Осмоловського Генпрокуратура та СБУ проводили обшуки, але нічого не знайшли.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Anonymous
    Боротьба з корупцією та дії пана Юрія Луценко це різні речі. Намагання примусити працювати  як одна команда пана Гройсмана та пана президента закінчиться невдачою. Звязки  прокурора вінницької області пана Соколова з  Гройсманом тихо "замнуть" усі підозри. Не можливо людям які очолюють корупцію іі побороти. Що я бачу у діях пана Луценко, це по перше черговий піар по боротьбі з корупцією, та страх Петра Порошенко що його здадуть люди з найближчого оточення.

    Пан Гройсман за роки правління у Вінниці набрав у всі фіскальні органи своїх людей, які живуть за рахунок цієї системи. Таку систему намагається побудувати пан Гройсман у межах України. Це заважає амбіціям Петра Порошенко. Дивно чому нам ЗМІ  ці дії викладають як боротьбу з корупцією а не боротьбу двух кланів за потоки бюджетних коштів.
  • Людмила Павленко
    Бог є на світі, хай вони попробують себе на місці підприємців, яких вони «пресували».
  • Знание - сила
    Как может еврей без образования быть "Генеральным пйокуйойом"?
  • Next
    В нашій державі, багатьом оголошували підозри, і брали під варту, а ось кого осудили - назвати важко.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Її не роздивитися неозброєним оком: як виглядає найменша ялинка у світі 19:52 У Вінниці взяли під варту підприємця за підозрою в зґвалтуванні школярки 18:42 Президент вручив бойовий прапор комбату 59-ї бригади з Вінниччини Сергію Філімонову play_circle_filled 17:32 Рештки палацу серед лісу: історія маєтку родини Собанських у Сумівці Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 17:03 З нового року пенсії та зарплати зростуть: які суми заклали в бюджет 16:10 Вступ за відстрочкою: понад 230 тисяч чоловіків віком 25+ навчаються в українських вузах 15:37 Моторошна аварія біля Гайсина: ВАЗ наскрізь прошило відбійником photo_camera 15:31 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає photo_camera 14:54 У Селищі водій Ford збив 41-річну жінку. Ще одна аварія з пішоходом сталася в Махнівці 13:57 З 10-метрової криниці на Вінниччині дістали тіло чоловіка 13:32 Борги за комуналку ростуть: 194 тисячі нових справ за рік. Яка ситуація на Вінниччині? 12:57 Росія вдарила по енергосистемі восьми областей України. Через атаки можливі тривалі відключення світла 12:04 Трагедія на Гайсинщині: через куріння у будинку загинули двоє літніх чоловіків 11:31 Чи збігаються у вас фактичні відключення світла з оновленими графіками? Ми запитали вінничан 11:07 Подільський зоопарк запрошує на свято Миколая: будуть розважати дітей і встановлювати рекорд України 10:22 Вибухи прогриміли в області: ворог випустив понад 600 «шахедів» та ракет photo_camera 09:12 Підприємець зґвалтував 12-річну дівчинку у Вінниці. Його затримали 08:13 Вітаємо Захисників і даруємо радість дітям: історія, прикмети та заборони 6 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up