Остаточне рішення: засудили чиновника з Козятина, який попався на хабарі

Остаточне рішення: засудили чиновника з Козятина, який попався на хабарі
  • Два роки судили чиновника із Козятина Олександра Павлова.
  • Чоловіка звинувачували у хабарництві — вимагав гроші за надання дозволу на МАФ.
  • Вінницький апеляційний суд виніс остаточний вирок по справі.

Нагадаємо, у березні 2017 року на хабарі попався тодішній начальник управління містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Козятинської міської ради Олександр Павлов. 

У червні хабарницьку справу почали розглядати в суді. Максимальне покарання, яке міг отримати чоловік за статтею обвинувачення — десять років ув’язнення з конфіскацією. А 27 лютого 2019-го чиновник отримав вирок. Його засудили до п’яти років позбавлення волі. Прокурори довели, що він отримав хабар 300 доларів за те, щоб посприяти наданню іншій людині дозволу на розміщення невеликого торговельного об’єкту.

Однак, з цим не згідний був чиновник та подав апеляцію.

Уже сьогодні, 3 грудня, 2019 року дана справа розглядалася Вінницьким апеляційним судом.

— Залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким начальника Управління визнано винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України та призначенням йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з використанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, що є його особистою власністю, за винятком житла, — зазначають у прес-службі прокуратури області.

Читайте також:

На хабарі попався начальник однієї із залізничних станцій області

Погрози та вимагання: на Вишеньці "Корд" затримав злочинця, який «віджав» 48 тисяч

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анатолий Гордий
    заказали
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 29 червня по 6 липня, які ви могли пропустити 20:09 Пасажир курить у потязі? В «Укрзалізниці» пояснили, як діяти в такій ситуації 19:12 До +28, а потім температура знизиться. Якою буде погода на Вінниччині на початку тижня 18:05 Двічі пішов у СЗЧ і проігнорував рішення суду. Військового на Вінниччині засудили до понад п’яти років ув’язнення Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 17:27 Визначили найкращих юних «колосівських» футболістів Вінниччини 17:09 МАФ на зупинці Отамановського демонтують. Що зміниться для пасажирів 16:32 Світлофора біля зупинки «Оксамитова» на Барському шосе не буде? Що відповіла міськрада на петицію 16:12 Підробіток для школярів. З якого віку можна працювати та як не натрапити на шахраїв 15:06 На Вінниччині підтвердили 83 випадки сказу серед тварин. Як уберегтися від смертельної хвороби 14:31 ФОПів в Україні стало більше на 39 тисяч: яка ситуація на Вінниччині? 14:10 Понад 80% покинутих авто вже прибрали з дворів і вулиць Вінниці photo_camera 13:31 Під час атаки на Київ загинула уродженка Вінниччини: три роки тому війна забрала її сина-військового 13:02 Українцям почали зараховувати «Національний кешбек»: до якого числа можна витратити кошти 12:33 Яких маршруток у Вінниці найбільше не вистачає і де саме? Ми запитали 11:47 ТЦК двічі оштрафував чоловіка за непроходження ВЛК. Рішення суду 10:22 На дорогу Жмеринка – Рів, якою щодня їдуть до Вінниці, спрямували три мільйони 09:14 Вінницький ветеран долає шлях до Хмельницького, щоб придбати чотири «чуйки» для захисників 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up